Wiadomości

Pijana kobieta wjechała samochodem na ścieżkę rowerową. Miała 3 promile

W sobotę ok. godziny 22 na Południowej Obwodnicy Warszawy, pijana kobieta wypadła z obwodnicy i wjechała na znajdującą się obok ścieżkę rowerową. Kobieta w momencie wypadku miała w wydychanym powietrzu 3 promile alkoholu. Nikt nie został ranny.

W sobotę 15 maja w godzinach wieczornych doszło do wypadku na Południowej Obwodnicy Warszawy. Pojazd znajdujący się w okolicy węzła Patriotów zdemolował barierki i spadł na zlokalizowaną obok ścieżkę rowerową. Nikt nie został ranny, natomiast prowadząca samochód kobieta była pijana. Badanie alkomatem wykazało ok. 3 promili w wydychanym powietrzu.

Kolizja miała miejsce w sobotę ok. godziny 22. Samochód przebił się przez okalające jezdnię barierki, a następnie zaklinował się kończąc swoją jazdę na ścieżce rowerowej. Sprawczyni wypadku była pijana. Według informacji przekazanych przez sierż. sztab. Monikę Nawrat z biura komunikacji Komendy Stołecznej Policji, kobieta miała ok. 3 promili alkoholu.

Na szczęście w całym incydencie żadna osoba nie została poszkodowana. Podczas kolizji nikt nie przejeżdżał przez ścieżkę rowerową. Zablokowane auto zostało wyciągnięte przez straż pożarną, która musiała skorzystać z pomocy dźwigu.

Jak dodaje sierż. sztab. Nawrat kobiecie odebrano prawo jazdy, a o dalszych poczynaniach zadecyduje sąd.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: