Wiadomości

Podnieś swoje motocyklowe umiejętności z Suzuki. Już w sobotę inauguracja kolejnej edycji „Suzuki Moto Szkoła”

Producent motocykli Suzuki we współpracy z firmą ubezpieczeniową Allianz w najbliższy weekend rozpocznie 15. edycję projektu „Suzuki Moto Szkoła”. W tym roku zostanie przeprowadzonych 8 spotkań z czego aż 5 odbędzie się na torze w Jastrzębiu. Cena uczestniczenia w kursie wynosi 250 zł od osoby.

Już w najbliższy weekend na torze Jastrząb Suzuki rozpocznie 15. edycję popularnego programu „Suzuki Moto Szkoła”. Celem akcji jest podnoszenie umiejętności oraz poziomu bezpieczeństwa motocyklistów jeżdżących jednośladami marki Suzuki. W tym roku odbędzie się osiem spotkań, a cały program jest realizowany we współpracy z firmą Allianz.

Inauguracja kolejnej edycji „Suzuki Moto Szkoła” zostanie przeprowadzona w dniach 22-23 maja na torze w Jastrzębiu. Ideą projektu jest nie tylko szkolenie kierowców, ale także podnoszenie poziomu bezpieczeństwa. Kurs realizuje wykwalifikowana kadra, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas zajęć teoretycznych oraz praktycznych.

Na tegorocznych zajęciach uczestnicy będą koncentrować się nad takimi aspektami motocyklowego rzemiosła jak: bezpieczne pokonywanie zakrętów, taktyka jazdy, obserwacja toru jazdy, punkt skrętu, szczyt zakrętu, operowanie hamulcem i gazem.

Suzuki Motor Poland: Wymagania i koszty

Projekt jest przeznaczony dla posiadaczy motocykli marki Suzuki bez względu na wiek, model i pochodzenie maszyny. Kursant musi zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Mowa tu o: kurtce i spodniach skórzanych lub tekstylnych wyposażonych w protektory ramion, łokci, pleców i kolan, rękawicach motocyklowych, kasku z atestem oraz butach chroniących kostkę. Dodatkowo motocykl powinien być zarejestrowany i posiadać ubezpieczenie OC. Koszt całego kursu wynosi 250 zł od osoby. W cenę wliczone jest całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

Tegoroczna edycja „Suzuki Moto Szkoła” uwzględnia 8 spotkań z czego aż 5 zaplanowano na torze w Jastrzębiu. Pozostałe odbędą się na: Autodrom Pomorze, Steel Ring Trinec oraz w Starym Kisielinie. Organizatorami projektu jest Suzuki oraz firma ubezpieczeniowa Allianz. Więcej szczegółów odnośnie całej akcji, harmonogramu czy planu dnia znajdziecie na stronie www.suzuki.pl.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: