Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Krasnymstawie. Nie żyją dwie osoby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Krasnystaw w województwie lubelskim. 27-letni motocyklista uderzył w bok samochodu osobowego. W wyniku zderzenia zmarły dwie osoby.

We wtorek 22 czerwca (woj. lubelskie) w miejscowości Krasnystaw doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. 27-letni motocyklista uderzył w samochód osobowy, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. W wyniku zderzenia zginęły dwie osoby.

Do tragicznego zdarzenia doszło 22 czerwca po godzinie 18.00. W miejscowości Krasnystaw na obwodnicy miasta, na skrzyżowaniu z ulicą Bojarczuka motocyklista uderzył w bok samochodu osobowego, którym kierowała 40-letnia kobieta. Według informacji przekazanych przez komisarza Piotra Wasilewskiego z Komedy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, siła uderzenia była tak duża, że auto przewróciło się na bok.

Wypadek samochodowy w Krasnymstawie – zginęły dwie osoby

Ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala, jednak pomimo czynności ratunkowych nie udało się ich uratować. W wyniku zderzenia 27-letni motocyklista oraz 40-letnia kobieta zmarli. Oboje byli mieszkańcami gminy Krasnegostawu. Wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Policja przestrzega przed ryzykownymi manewrami na drodze, natomiast komisarz Piotr Wasilewski wystosował specjalny apel skierowany do kierowców:

„Pamiętajmy, że motocyklistów podobnie jak rowerzystów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria samochodowa. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy od ich rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze”.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: