Wiadomości

Wrocław: Samochód dostawczy dachował na Klecińskiej. Spore utrudnienia na drodze

Dzisiaj na estakadzie Klecińskiej we Wrocławiu doszło do wypadku, w którym dachował samochód dostawczy. W środku znajdowały się trzy osoby. Jedna z nich została ranna. Sprawca zdarzenia nie miał prawa jazdy. Panują spore utrudnienia na drodze.

Dzisiaj tj. 4 sierpnia ok. godz. 9.00 na estakadzie Klecińskiej we Wrocławiu doszło do wypadku samochodowego. Kierowca kierujący dostawczym volkswagenem stracił panowanie nad kierownicą i przewrócił się na bok. Ranna jest jedna osoba. W okolicy panują spore utrudnienia.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych na ulicy Klecińskiej. Na pasie jezdni biegnącym w stronę ulicy Legnickiej dachował samochód marki Volkswagen. W środku znajdowały się trzy osoby. Jedna z nich została ranna. Według ustaleń policji kierowca nie miał prawa jazdy. Na miejscu zdarzenia znajdują się dwa zastępy straży pożarnej.

Ogromne korki sięgające do ulicy Gajowickiej. MPK Wrocław wyznacza objazdy

W związku z wypadkiem w okolicach estakady panują spore utrudnienia na drodze. Zatamowana jest ulica Grabiszyńska od FAT-u do Stalowej, korek na alei Hallera sięga aż do skrzyżowania do ulicy Gajowickiej. Z powodu braku przejazdu MPK Wrocław wyznaczyło zmiany w kursowaniu autobusów przejeżdżających przez Klecińską. Linie 124 i 134 jadące na Nowy Dwór oraz 126 i 136 jadące na Kozanów, 143 jadącą na Kminkową i 607 kursującą na ulicę Kwiską skierowano przez ulice Ostrowskiego, Krzemieniecką oraz Mińską.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: