Wiadomości

Karambol na A4. Poważne utrudnienia w ruchu po wypadku z udziałem kilku pojazdów

Karambol na A4. Dzisiaj 18 sierpnia tuż przed godziną 9.00 miał miejsce poważny wypadek na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Opole płd. i Krapkowice. W zderzeniu brało udziału pięć pojazdów. Są osoby ranne. Na odcinku panują spore utrudnienia w ruchu drogowym.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Aktualnie ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem awaryjnym.

Karambol na A4: Wypadek z udziałem pięciu pojazdów

Do wypadku doszło przed godziną 9.00. Według relacji policjantów z Krapkowic, kierowca cysterny został oślepiony przez słońce przez co nie zaważył, że ruch na autostradzie się spowolnił. Pojazd uderzył w jadącego przed nim busa oraz trzy samochody osobowe. Wiadomo o dwóch osobach rannych. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR. Z tego powodu droga do Katowic była zablokowana. GDDKiA Opole podała, że w wyniku akcji ratunkowej utrudnienia mogą potrwać około 2,5 godzin.

Karambol na A4: Ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem awaryjnym

Zgodnie z najnowszymi informacjami ruch w kierunku Katowic odbywa się aktualnie pasem awaryjnym. Obecnie trwają czynności porządkowe związanie z usunięciem uszkodzonych samochodów. Osoby poszkodowane zostały lekko ranne.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: