Wiadomości

Triumph Speed Triple 1200 RR – nowe dzieło brytyjskiego producenta

Triumph Speed Triple 1200 RR to najnowsze dzieło brytyjskiego producenta, dla którego to debiut w sektorze sportowych motocykli. Jednoślad będzie wyposażony w rozbudowane owiewki, jednak można się spodziewać, że na tym się nie skończy.

Bardzo możliwe, że będzie to najszybszy model w gamie marki Triumph. W sieci można znaleźć nagranie prezentujące maszynę. Stylistyczny prototyp ma zostać zaprezentowany we wrześniu.

Triumph Speed Triple 1200 RR: Pierwszy sportowy motocykl brytyjskiej marki

Aktualnie serię Speed Triple reprezentuje model RS napędzany zupełnie nowym silnikiem o pojemności 1160 cm3 generujący moc 180 KM, a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 125 Nm. Niebawem do niego ma dołączyć jeszcze szybsza wersja RR. Będzie to pierwszy sportowy motocykl w historii brytyjskiej marki. To dziwne zważając na fakt, że firma dostarcza silniki do maszyn wyścigowej klasy Moto 2.

Triumph Speed Triple 1200 RR: Prototyp ma być zaprezentowany we wrześniu

W sieci opublikowano materiał, na którym widnieje najnowszy motocykl marki Triumph. Klip jest bardzo tajemniczy i zagadkowy, jednak z profilu można wywnioskować, że zastosowana owiewka będzie prezentować się nowocześnie. Jednoślad ma łączyć przeszłość z teraźniejszością. Jakie zmiany szykują się w modelu 1200 RR? Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Więcej opowie nam premiera prototypu, którą zaplanowano na wrzesień.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: