Wiadomości

DK16: śmiertelny wypadek z udziałem trzech pojazdów na trasie Olsztyn-Ostróda. Utrudnienia na drodze potrwają kilka godzin

DK16. W środę 15 grudnia na odcinku pomiędzy Olsztynem a Ostródą doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem trzech pojazdów: auta osobowego, busa i ciężarówki wojskowej. Jedna osoba nie żyje, natomiast kolejne cztery zostały ranne. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Utrudnienia na drodze mają potrwać do godz. 13.30.

Do incydentu doszło na wysokości skrzyżowania Kątno – Stare Jabłonki. Policja wyznaczyła objazdy.

DK16: nie żyje kierowca busa

W wypadku uczestniczyło w sumie 10 osób. Zginął kierowca busa. Kobieta z dzieckiem podróżujący autem osobowym oraz dwaj żołnierze z wojskowej ciężarówki zostali ranni i są opatrywani przez służby medyczne. Na miejscu znaleźli się policjanci i prokurator, którzy zajmują się ustalaniem przyczyn zdarzenia. W akcji biorą udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. Ponadto jak mówi Grzegorz Różański, rzecznik KPP PSP Ostróda, zadysponowani zostali także strażacy ochotnicy ze Starych Jabłonek oraz Idzbarka.

DK16: trwają utrudnienia na odcinku. Policja wyznaczyła objazdy

Aktualnie droga jest zablokowana. Utrudnienia na drodze mają potrwać do godz. 13.30. Policja wyznaczyła objazdy. Samochody ciężarowe kierowane są na Olsztynek, natomiast osobowe przez Stare Jabłonki.

Źródło: PAP/Olsztyn.wyborcza.pl

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: