Przejdź do treści

Samochody

BMW M2 G87 - wszystkie dane techniczne, ceny i porównanie z M2 CS oraz konkurencją

16 min czytania

BMW M2 G87 to najnowocześniejsza generacja sportowego coupe klasy kompaktowej, wprowadzona w 2026 roku, łącząca dziedzictwo motorsportu z nowoczesnymi technologiami BMW Group. Modele z rocznika 2026 rozpoznawane są aktualizacjami silnika S58 z 8-cylindrową głowicą, 450 koni mechanicznych przy 7000 obr./min oraz 550 Nm momentu przy 1850-5500 obr./min. Artykuł zawiera szczegółowe dane techniczne, zestawienie cen w 2026 roku oraz precyzyjne porównanie M2 CS, który różni się m.in. redukowanym momentem obrotowym do 500 Nm i niższą masą własną o 25 kilogramów.

BMW M2 G87 - podstawowe dane techniczne i specyfikacja

Sekcja przedstawia kompletną specyfikację techniczną BMW M2 G87, w tym informacje o silniku, skrzyni biegów, wymiarach, masie i osiągach. Znając te dane, czytelnik uzyska solidną bazę wiedzy potrzebną do dalszych porównań. W sekcji ujawnione zostaną także szczegóły dotyczące dostępnych wersji wyposażenia i konfiguracji.

Silnik BMW M2 G87 - podstawa sportowej dynamiki

Silnik BMW M2 G87 opiera się na trzylitrowym, rzędowym, sześciocylindrowym układzie z technologią M TwinPower Turbo, który dostarcza 530 KM przy 6250 obr./min oraz moment 650 Nm dostępny w szerokim zakresie obrotów od 2650 do 5730 obr./min. System High Precision Injection współpracuje z elektroniczną przepustnicą, aby zapewnić optymalne pokrycie momentu oraz płynną charakterystykę jazdy. Wszystkie główne komponenty pochodzą bezpośrednio z samochodów wyścigowych, co gwarantuje niezwykłą responsywność i precyzję przy przyspieszaniu.

Osiągi i wymiary generacji g87 bmw m2

Dla drugiej generacji bmw m2 przyspieszenie z 0 do 100 km/h wyznaczane jest jako 3,8 sekundy przy użyciu pakietu M Driver, a prędkość maksymalna wynosi 302 km/h. Masa zmienna wynosi 1700 kg, a zawieszenie zostało obniżone o 8 mm w stosunku do poprzednika, co przekłada się na bardziej agresywną pozycję jazdy i poprawioną stabilność przy wysokich prędkościach. Hamulce węglowo-ceramiczne dostępne są jako opcja sportowego wyposażenia, a standardowy układ hamulcowy korzysta z technologii M Compound, zapewniającej niezwykle skuteczną i równomierną pracę.

Konfiguracja wnętrza i systemów multimedialnych bmw m2

Model m2 g87 - nowa generacja wyposaża się w system nawigacji iDrive 8.5, który prezentuje się na dwóch niezależnych ekranach o przekątnych 12,3 i 14,9 cala. Podgrzewane fotele kubełkowe M z karbonu zapewniają wyjątkowy komfort podczas długich tras, a trójramenną kierownicę M z alcantarą oferują solidny chwyt i sportowe podejście do prowadzenia. System nagłośnienia Harman Kardon Surround uzupełnia przestronne dźwiękotwórcze doświadczenie, a reflektory LED M Shadow Line podkreślają agresywny charakter nadwozia.

Elementy lekkiej konstrukcji i dostępne kolory

Włókno węglowe stanowi podstawę technologii lekkiej konstrukcji, dzięki której udało się zredukować masę samochodu o 30 kg w porównaniu do poprzednika. W ofercie znajdują się elementy wykonane z karbonu: dach, tylny dyfuzor, spojler ducktail oraz obudowy lusterek, które nie tylko poprawiają aerodynamikę, ale także nadają samochodowi bardziej agresywny wygląd. Dostępne kolory nadwozia obejmują cztery eleganckie opcje: Black Sapphire, Portimao Blue, Brooklyn Grey oraz Velvet Blue, pozwalające na indywidualne wyrażenie stylu kierowcy.

BMW M2 CS - różnice względem standardowego M2 G87 i ich wpływ na cenę

M2 CS wyposażony jest w silnik trzylitrowy R6 z turbodoładowaniem M TwinPower Turbo o mocy 530 KM przy 6250 obr./min. Moment obrotowy wynosi 650 Nm dostępny od 2650 do 5730 obr./min. Przyspieszenie 0-100 km/h to 3,8 sekundy, co oznacza przewagę ponad 0,3 sekundy nad standardowym M2. Różnica 50 KM w porównaniu do wersji Competition BMW M2 z 2019 (480 KM) przekłada się na lepszą dynamikę w wyższych zakresach obrotów.

Silnik wykorzystuje technologię High Precision Injection, co zapewnia precyzyjne sterowanie mieszanką paliwowo-powietrzną zgodne z normą homologacji silników sportowych UE R83. System M TwinPower Turbo łączy dwie turbiny kompresora oraz intercooler, co pozwala na szybki dostęp do pełnego momentu już od 2650 obr./min. Takie niskie obroty maksymalnego momentu wpływają na płynność jazdy w miejskim ruchu.

Redukcja masy o 30 kg jest osiągana głównie dzięki zastosowaniu włókna węglowego w elementach takich jak dach, tylny dyfuzor, spojler ducktail i obudowy lusterek. Masa pojazdu wynosi 1700 kg, co wraz z niższym zawieszeniem o 8 mm (amortyzatory M z adaptacyjnym trybem) poprawia stabilność przy wysokich prędkościach. Dzięki temu samochód lepiej wykorzystuje dostępny moment w dolnym zakresie obrotów.

Układ High Precision Injection oraz niska masa pojazdu spełniają wytyczne bezpieczeństwa w ramach homologacji PZR (Postanowienia Zarządu Ruchu Samochodowego). Kute obręcze kół M z lekkich stopów w kolorze Gold Bronze dodatkowo odciążają konstrukcję, co przekłada się na poprawę rozkładu masy i przewagę w zakrętach. Takie rozwiązania są charakterystyczne dla modeli CS, które mają charakter wyścigowy.

Przedstawiony szczegółowy wykaz elementów wyjątkowych w M2 CS obejmuje m.in. karbonowe wstawki w desce rozdzielczej i konsoli środkowej oraz podgrzewane fotele kubełkowe M z karbonu, skórą Merino i podświetlanym napisem CS. Występuje także trójramienna kierownica M z alcantary oraz podgrzewana kierownica, które zwiększają komfort jazdy w warunkach sportowych. System infotainment opiera się na iDrive 8.5 z dwoma ekranami: 12,3 i 14,9 cala.

ModelMoc [KM]0-100 [s]Cena [PLN]SkrzyniaRok
BMW M2 G874804,1899 000Automatyczna 82025
BMW M2 CS5303,8520 000Automatyczna 82025
BMW M4 CS5503,41 349 000Automatyczna 82025
Audi S3 kyalami green3504,7549 000Automatyczna 72025
Mercedes A35 Milltek3704,4629 000Automatyczna 72025

Cena M2 CS zaczyna się od 520 000 zł, co oznacza różnicę w porównaniu do standardowego M2 G87 wynoszącą ponad 500 000 zł - różnica wynika z materiałów premium i dodatkowych rozwiązań inżynierycznych. Zastosowanie M Driver Package umożliwia jeszcze większą kontrolę nad charakterystyką jazdy, co jest wymagane przez dyrektywę UE 2019/2144 dotyczącą świadectw homologacji pojazdów.

M2 CS posiada 530 KM; M2 CS redukuje masę o 30 kg; M2 CS montuje układ karbonowy. Przy wyborze M2 CS rozważ koszty eksploatacji - większa moc wymaga częstszej wymiany oleju. Zwróć uwagę na dostępność oryginalnych części z włókna węglowego w serwisie. Sprawdź warunki gwarancji producenta - modyfikacje M2 CS mogą wymagać dodatkowej dokumentacji.

MOC MODELI SPORTOWYCH [KM]

Ceny BMW M2 - ile kosztuje nowy egzemplarz i rynek wtórny

Cena katalogowa modelu M2 G87 w 2026 roku wynosi 899.00 PLN netto, co stanowi punkt wyjścia do obliczenia całkowitego kosztu nabycia. Do tej kwoty należy doliczyć podatek akcyzowy w wysokości 5,5% dla samochodów z mocą powyżej 150 kW, VAT 23% oraz opłatę rejestracyjną wynoszącą 180 zł plus 150 zł za tablice. Dodatkowo ubezpieczenie OC i AC może zwiększyć koszt początkowy o 3 000-5 000 zł w zależności od regionu. Rynkowa cena detaliczna może wahać się o 3-5% powyżej katalogowej ze względu na dostępność i ewentualne promocje dealerów. Silnik trzylitrowy, rzędowy, sześciocylindrowy z technologią M TwinPower Turbo zapewnia charakterystyczny charakter jazdy, którego cena odzwierciedla wysoką jakość wykonania.

ModelMoc [KM]0-100 [s]Cena [PLN netto]SkrzyniaRok
BMW M2 G874804.1899.00Automatyczna 4-biegowa2025
BMW M2 CS5303.8520 000Automatyczna 8-biegowa2025
BMW M4 CS5503.41349.00Automatyczna 4-biegowa2025
Audi S3 kyalami green3504.7549.00Automatyczna 5-biegowa-
Mercedes A35 Milltek3704.4629.00Automatyczna 5-biegowa-

Tabela porównawcza czterech modeli sportowych ukazuje różnice w mocy, przyspieszeniu oraz cenach. Istotnym czynnikiem jest różnica pomiędzy standardowym M2 G87 a limitowaną wersją M2 CS, której cena wzrasta do 520 000 zł. Różnica ta odpowiada przyrostowi mocy o 50 KM oraz użyciu lepszej jakości materiałów i elementów sportowych. Modele konkurencji takie jak Audi S3 czy Mercedes A35 oferują niższą cenę wejścia, ale różnią się od BMW pod względem charakteru i zaawansowania platformy modelu samochodu sportowego.

Rynek wtórny modeli M2 z lat 2015-2021 dostępny jest w przedziale cenowym 280.000-420.000 zł w zależności od przebiegu i stanu. Modele z silnikiem S55 produkowane w latach 2018-2021 są droższe o ok. 15-20% ze względu na lepszą jakość wykonania i nowocześniejsze rozwiązania. Wersje z pakietem Competition zwiększają wartość o 10-12%, co czyni je atrakcyjną opcją dla entuzjastów. Platforma aktualnego M2 zapewnia doskonałe wyważenie i dynamikę, które są cenione na rynku wtórnym.

Wybór używanego egzemplarza wymaga uwzględnienia siedmiu istotnych kryteriów. Poniższa lista przedstawia najważniejsze aspekty, które należy zweryfikować przed finalizacją zakupu.

  1. Sprawdź historię serwisową silnika - Czy były przeprowadzane regularne wymiany oleju i filtrów?
  2. Przebieg poniżej 80 000 km - Czy auto nie przekracza tej granicy?
  3. Stan amortyzatorów M - Czy nie ma wycieków i hałasu?
  4. Działanie skrzyni automatycznej - Czy płynnie przechodzi wszystkie biegi?
  5. Historia wypadkowa - Czy auto nie było w kolizjach?
  6. Stan lakieru - Czy nie ma rys czy blaknięć?
  7. Cena części zamiennych - Czy kosztowna jest wymiana klocków hamulcowych?

Rozważenie zakupu używanego M2 z lat 2018-2021 może przynieść oszczędności rzędu 30-40% w porównaniu z nowym G87. Przy zakupie specjalnej wersji CS skup się na stanie elementów z karbonu - ich wymiana jest niezwykle kosztowna. Zestawienie cen M4 CS i M2 CS pokazuje, że różnica 451.000 zł odpowiada przyrostowi mocy o 70 KM, co czyni tę wersję jedną z najbardziej dopłatnych opcji w gamie M BMW.

Porównanie z konkurencją - BMW M2 CS versus M4 CS, Audi S3 i Mercedes A35

W porównaniu czterech sportowych modeli - BMW M2 CS, M4 CS, Audi S3 w wersji Special Color kyalami green oraz Mercedes A35 z układem Milltek - widać wyraźną różnicę pozycjonowania. M2 CS i M4 CS to modele skupiające się na maksymalnej dynamice, podczas gdy S3 i A35 stanowią kompromis między sportowym charakterem a codzienną użytecznością.

ModelMoc [KM]Przyspieszenie 0-100 [s]Cena [PLN netto]Skrzynia
BMW M2 CS5303.8520000Automatyczna 8-biegowa
BMW M4 CS5503.41349000Automatyczna 4-biegowa
Audi S3 kyalami green3504.7549000Automatyczna 5-biegowa
Mercedes A35 Milltek3704.4629000Automatyczna 5-biegowa

Największą liczbą biegów w automatycznych skrzyniach posiada BMW M2 CS, który oferuje 8-biegową transmisję. To rozwiązanie pozwala lepiej optymalizować moment obrotowy przy różnych zakresach prędkości, co przekłada się na płynniejszą jazdę i lepszą efektywność paliwową w porównaniu do starszych 4- lub 5-biegowych układów. M4 CS z mniejszą liczbą biegów, ale wyższą mocą 550 KM, celowo skupia się na maksymalnej dynamice, natomiast modele konkurencyjne stawiają na bardziej zrównoważony charakter - łącząc sportowy charakter z komfortem codziennej eksploatacji.

Różnice w skrzyniach biegów odzwierciedlają różne filozofie projektowe. M2 CS posiada 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, co czyni ją najnowocześniejszą w tej grupie. W przeciwieństwie do tego, Audi S3 kyalami green oraz Mercedes A35 Milltek wykorzystują 5-biegowe automatyczne skrzynie, które, choć skuteczne, nie oferują tak zaawansowanej optymalizacji prędkości obrotowej. BMW M4 CS pozostaje z klasyczną 4-biegową automatyczną, co w połączeniu z niesamowitą mocą 550 KM daje niepowtarzalny charakter torowy.

Cena BMW M2 CS od 520 000 zł netto czyni ją najbardziej dostępną opcją wśród tych czterech modeli, szczególnie że jest to limitowana wersja. Z kolei M4 CS z ceną 1 349 000 zł netto reprezentuje segment ultra-premium - jego wyższa cena uzasadniona jest większą mocą i bardziej agresywnym profilem jazdy. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie wymienione samochody bazują na turbodoładowanych silnikach sześciocylindrowych o pojemności 3.0 L, co czyni ich konkurowanie bardzo bezpośrednim w kontekście technologii wykonawczej.

Jakie różnice w technologii napędowej wpływają na charakterystykę jazdy w porównaniu M2 CS z konkurencją?

Większa liczba biegów w M2 CS zapewnia lepszą optymalizację momentu obrotowego przy różnych zakresach prędkości, co wpływa na płynność jazdy. M4 CS z mniejszą liczbą biegów, ale wyższą mocą, skupia się na maksymalnej dynamice, podczas gdy konkurencja stawia na kompromis między dynamiką a komfortem codziennej eksploatacji.

MOC MODELI SPORTOWYCH [KM]

Koszty eksploatacji BMW M2 - całkowity koszt posiadania na 10 000 km

Ocena rzeczywistych wydatków na eksploatację wymaga uwzględnienia zużycia paliwa, przeglądów serwisowych, ubezpieczenia oraz amortyzacji. Dla każdej z wersji - nowej generacji g87 bmw m2, limitowanej m2 cs - oraz starszego modelu f87 przedstawiono szacunkowe koszty roczne przy przebiegu 10 000 km. Taki przegląd umożliwia czytelnikowi ocenić, która konfiguracja da najlepszą relację mocy do ceny w perspektywie kilku lat.

BMW M2 G87 przy zużyciu 10,5 l/100 km na 10 000 km kosztuje 682,50 PLN przy cenie paliwa 6,50 PLN/litr. Roczny przegląd Basic dla bmw m2 kosztuje 1 200 PLN, głęboki przegląd co 20 000 km 2 800 PLN. Nowy bmw m2 g87 po cenie 899 000 PLN traci rocznie 134 850 PLN przy spadku wartości 15%, natomiast specjalna wersja cs po cenie 520 000 PLN traci rocznie 62 400 PLN przy spadku wartości 12%.

Średnia roczna składka ubezpieczenia dla bmw m2 g87 wynosi 8 500 PLN, dla m2 cs 9 200 PLN. Do każdej polisy dodawane jest roczne ubezpieczenie NNW w wysokości 1 500 PLN. Koszt wymiany oleju syntetycznego 5W-30 wynosi 480 PLN co 15 000 km, filtr powietrza - 180 PLN, filtr DPF - 320 PLN. Kontroler turbosprężarki stanowi istotny element ryzyka w modelach M TwinPower Turbo o łącznej wartości 2 400 PLN.

CzęśćG87 [PLN]CS [PLN]Uwagi
Tarcze hamulcowe (przód)850820M Performance
Tarcze hamulcowe (tył)780750Standardowe
Klocki hamulcowe (komplet)420400Oferta BMW
Pasek klinowy280280Wymiana co 100 000 km
Filtrowanie oleju180180Co 15 000 km

W tabeli przedstawiono pięć najważniejszych części podatnych na zużycie. Dla generacji g87 istotną opcją są tarcze hamulcowe M Performance w cenie 850 PLN przednio, 780 PLN tylowo. Limitowana wersja cs oferuje nieco niższe koszty części o 30-50 PLN. Dostępne są także hamulce węglowo-ceramiczne w cenie 12 500 PLN komplet dla g87, które są trwałe o 30% dłużej niż tradycyjne.

W skrócie roczny koszt posiadania bmw m2 g87 wynosi 18 750 PLN (paliwo 4 500 PLN, serwis 1 200 PLN, ubezpieczenie 10 000 PLN, amortyzacja 13 500 PLN). Dla m2 cs podaje się 15 200 PLN (paliwo 3 800 PLN, serwis 1 100 PLN, ubezpieczenie 10 700 PLN, amortyzacja 9 600 PLN). Starszy model f87 kosztuje 14 900 PLN rocznie. Zaleca się cs jako najkorzystniejszą opcję pod względem stosunku mocy do całkowitych kosztów eksploatacji.

Zaleca się wymianę oleju syntetycznego co 15 000 km zamiast dłużej - to oszczędność 120 PLN rocznie. Dla osób planujących intensywne użytkowanie warto rozważyć zakup hamulców węglowo-ceramicznych - są trwałe 30% dłużej. Dla przejeżdżających ponad 20 000 km rocznie lepszy będzie model f87 - niższe koszty amortyzacji.

Jak obliczyć całkowity koszt eksploatacji BMW M2 na 10 000 km?

Do kosztu eksploatacji należą zużycie paliwa, przeglądy serwisowe, ubezpieczenie oraz utrata wartości pojazdu. Dla bmw m2 g87 przy średnim zużyciu 10,5 l/100 km koszt paliwa wynosi 682,50 PLN. Dodaje się roczny przegląd basic za 1 200 PLN i głęboki co 20 000 km za 2 800 PLN. Amortyzacja nowego m2 g87 po 899 000 PLN to 134 850 PLN rocznie przy spadku 15%.

Która wersja BMW M2 ma najniższe koszty ubezpieczenia?

Ubezpieczenie f87 wymaga najniższej składki - 7 800 PLN rocznie dla OC/AC plus 1 500 PLN NNW. Dla g87 ubezpieczenie kosztuje 8 500 PLN rocznie, a dla m2 cs najdroższe - 9 200 PLN plus te same 1 500 PLN za polisę NNW. Wyższa wartość pojazdu i większa moc napędu przekładają się na wyższą składkę.

Czy wymiana oleju co 15 000 km jest opłacalna?

Tak, wymiana oleju syntetycznego co 15 000 km jest opłacalna - koszt wynosi 480 PLN, a dłuższa wymiana mogłaby zwiększyć ryzyko awarii silnika. Przy założeniu rocznej liczby wymian oszczędność wynosi 120 PLN w porównaniu do rozwiązania co 20 000 km. Dokładne monitorowanie zużycia oleju wymaga również wymiany filtra co 15 000 km za 180 PLN.

FAQ - najczęstsze pytania o BMW M2 G87 i M2 CS

Sekcja odpowiada na najważniejsze pytania klientów: jakie są różnice między G87 a F87, czy M2 CS ma manualną skrzynię biegów, kiedy pojawi się wersja z silnikiem hybrydowym, jakie są dostępne kolory nadwozia oraz gdzie najlepiej kupić auto z gwarancją. Każde pytanie uzyskuje rzadką, faktograficzną odpowiedź opartą na danych technicznych i cenowych.

Jakie są różnice między BMW M2 G87 a F87?

Generacja G87 wprowadza istotne zmiany konstrukcyjne w porównaniu do poprzedniego modelu F87. Nadwozie G87 jest wydłużone o 65 milimetrów, co zapewnia lepszą stabilność przy wysokich prędkościach. Nowa platforma CLAR umożliwia lepsze zarządzanie masą i integrację nowoczesnych systemów elektronicznych, co przekłada się na poprawę dynamiki jazdy i komfortu kierowcy.

Czy BMW M2 CS ma manualną skrzynię biegów?

Nie, specjalna wersja CS oferuje jedynie 8-biegową automatyczną skrzynię biegów typu ZF 8HP. W standardowym M2 dostępna jest manualna przekładnia, która ogranicza moment obrotowy do 550 Nm, co czyni tę opcję bardziej wyścigową. Automatyczna skrzynia w CS zapewnia płynną zmianę biegów i lepszą dynamikę przyspieszania.

Czy pojawi się hybrydowa wersja BMW M2?

BMW M2 CS to ostatnia wersja z napędem wyłącznie spalinowym w gamie M2. W 2026 roku nie przewiduje się wprowadzenia hybrydowego M2. Silnik trzylitrowy R6 z technologią M TwinPower Turbo pozostaje jedynym dostępnym wariantem, zapewniając czystą charakterystykę dźwięku i emisję spalin typową dla tradycyjnych samochodów sportowych.

Jakie są dostępne kolory nadwozia BMW M2 CS?

W 2026 roku model CS dostępny jest w lakierze w czterech barwach: Black Sapphire, Portimao Blue, Brooklyn Grey oraz Velvet Blue. Każda z tych opcji podkreśla sportowy charakter auta i różni się od standardowej palety kolorów M2. Dodatkowe próbki kolorów mogą być dostępne na zamówienie przez autoryzowane serie serwisowe BMW.

Gdzie najlepiej kupić BMW M2 CS z gwarancją?

Zalecane są autoryzowane serwisy BMW w Niemczech - głównie w Monachium i Stuttgartu - oraz w USA, w mieście Atlancie i Los Angeles. Mają one najnowsze procedury gwarancyjne i dostęp do części zamiennych. Również możliwy jest zakup przez oficjalnego partnera 'Rezerwuj samochód BMW M2 CS', oferującego pełną gwarancję 3 lata lub 100 000 km.

ModelMoc [KM]Przysp. 0-100 [s]Cena [PLN]SkrzyniaRok
BMW M24804.1899.00Automatyczna 4-biegowa2025
BMW M2 CS5303.8520 000Automatyczna 8-biegowa2025
BMW M4 CS5503.41349.00Automatyczna 4-biegowa2025
AUDI S3 kyalami green3504.7549.00Automatyczna 5-biegowa2025
Mercedes A35 Milltek3704.4629.00Automatyczna 5-biegowa2025

Jakie są najważniejsze różnice techniczne pomiędzy standardowym M2 a wersją CS?

Specjalna wersja CS wyróżnia się wyższą mocą niż M2 standardowy, generując 530 KM przy 6250 obr./min. Dodatkowo jest lżejsza o 30 kg dzięki zastosowaniu lekkich komponentów w nadwoziu. Zawieszenie zostało obniżone o 8 mm, co poprawia charakterystykę jezdną i precyzję prowadzenia. Silnik R6 w CS generuje 650 Nm momentu obrotowego dostępnego od 2650 do 5730 obr./min.

Jakie są możliwości wyposażenia elektronicznego w BMW M2 CS?

CS oferuje dwa ekrany iDrive 8.5 o przekątnach 12,3 i 14,9 cala, co zapewnia doskonałą widoczność wszystkich systemów nawigacyjnych i medialnych. System nagłośnienia Harman Kardon Surround dostarcza imponującą jakość dźwięku. Dodatkowo dostępny jest pakiet M Performance, który zwiększa charakterystykę dźwięku silnika dzięki lekkim tytanowym układom wydechowym.

Jakie są koszty eksploatacji BMW M2 CS w porównaniu do standardowego M2 G87?

Różnica cenowa między modelami przekracza 600 000 zł, co wpływa na całkowity koszt posiadania. Przyspieszenie 0-100 km/h w CS wynosi 3,8 sekundy, a maksymalna prędkość do 302 km/h z pakietem M Driver. Zużycie paliwa oraz koszty serwisowe są wyższe w wersji CS ze względu na bardziej agresywną charakterystykę silnika i sportowe ustawienia zawieszenia.

Powiązane poradniki

Więcej w dziale: Samochody

Cały dział