Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
motoklub.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
[email protected]

Maciej Karaś

Maciej Karaś
Redaktor

Pasję do motoryzacji zaszczepili mu ojciec i dziadek. Od najmłodszych lat przyglądał się ich pracy w przydomowym warsztacie samochodowym. Kultywuje tradycje rodzinne i zajmuje się naprawą i renowacją starych, klasycznych pojazdów. W wolnych chwilach majsterkuje i pomaga znajomym w wyborze najlepszego auta.  

Damian Konkel

Damian Konkel
Redaktor

Niedoszły piłkarz, który swoją duszę oddał motoryzacji, a w szczególności Formule 1. Związek z Królową sportów motorowych nie jest łatwy, jednak pasję do niej nie osłabiły nawet dominacje Michaela Schumachera, Sebastiana Vettela czy Lewisa Hamiltona. Wielbiciel historii i to nie tylko sportu, aby nie popaść w monotematyczność.

Andrzej Samborski

Andrzej Samborski
Redaktor

Miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8. Gdy nie naprawia ze swoimi mechanikami nowszych aut, dla przyjemności i własnej satysfakcji rekonstruuje starsze modele. Organizator wyjazdów off-roadowych po Polsce i Europie.

Mateusz Drzewiecki

Mateusz Drzewiecki
Redaktor

Diagnosta samochodowy z zawodu i pasji. Świat motoryzacji nie ma dla niego tajemnic. Uważa, że starsze auta mają duszę, dlatego w jego kolekcji znajduje się kilka perełek „starszej daty”. Miłośnik zlotów youngtimerów i podróży po Polsce.

krzysztof

Krzysztof Zagórski
Redaktor

Miłośnik sportów motorowych, a w szczególności rajdów samochodowych. W wolnych chwilach majsterkuje przy swoim Subaru, lubi też jazdę off road. Pracuje jako instruktor jazdy.

anna

Anna Marchwińska
Redaktor

Motocykle pasjonują ją od dzieciństwa, kiedy razem z dziadkiem jeździła na kultowej Emzetce. Dziś nadal ceni klasyczne motocykle, ale najbardziej lubi jeździć szybkimi maszynami. Na co dzień pracuje jako doradca finansowy, ale po godzinach i w weekendy zakłada kask i jedzie przed siebie.

Marcin Gościński
Redaktor

Pasjonat marketingu internetowego, ciekawostek i informacji ze świata. Interesuje się motoryzacją i nowinkami technologicznymi.

antoni górski

Antoni Górski
Redaktor

Jest pasjonatem klasycznych samochodów, szczególnie marek europejskich. Do codziennej jazdy używa swojego Volkswagen Golfa GTI, którego uwielbia za świetne osiągi i prowadzenie. Oprócz tego interesuje się również sportami motorowymi, zwłaszcza wyścigami samochodowymi Formuły 1. Poza motoryzacją, uwielbia również podróże i fotografię krajobrazową.