auto z otwieranymi lampami

Auto z otwieranymi lampami pop-up. TOP najciekawszych samochodów

Auto z otwieranymi lampami pop-up było nieosiągalnym marzeniem w latach 60' i 70' dla wielu osób. Samochody z otwieranymi światłami rozpalały wyobraźnię fanów motoryzacji na całym świecie, a szczególnie tam, gdzie zdobycie takiego pojazdu było praktycznie niemożliwe – czyli u nas, w bloku wschodnim. Cofamy się do tamtych lat i przedstawiamy najlepsze modele!

nowy akumulator auto nie odpala

Nowy akumulator, auto nie odpala – dlaczego tak się dzieje?

Kierowcy co jakiś czas z różnych względów decydują się na nowy akumulator. Auto nie odpala dalej i co wtedy należy robić? Przyczyn takiego zjawiska może być kilka. Nie należy jednak przewidywać poważnych usterek. Z reguły można w prosty sposób poradzić sobie z tym problemem. Dowiedz się, jak to zrobić!

uszkodzony sterownik automatycznej skrzyni biegów objawy

Uszkodzony sterownik automatycznej skrzyni biegów – objawy

Wiele osób może zastanawiać się, czym właściwie jest uszkodzony sterownik automatycznej skrzyni biegów. Objawy można rozpoznać w dość prosty sposób. Wymagana jest do tego jedynie podstawowa wiedza na temat części. Od nas dowiesz się, jakie są symptomy awarii!

auto do 60 tys

Auto do 60 tys. Na które samochody warto zwrócić uwagę?

Co roku pojawiają się tysiące zapytań odnośnie do tego, jakie auto do 60 tys. można kupić. W tym zakresie cenowym nie brakuje ciekawych ofert zarówno jeżeli chodzi o odmiany silnika, jak i wygląd nadwozia pojazdów, a także rodzaj wyposażenia. Przedstawiamy nasze propozycje!

auta dostawcze do 10 tys

Auta dostawcze do 10 tys. – na które modele zwrócić uwagę?

Auto dostawcze do 10 tys. może być częścią wyposażenia przedsiębiorstw, które zajmują się transportem osób, czy rozmaitych towarów. Na rynku wtórnym nie brakuje ofert zawierających ogłoszenia o sprzedaży furgonetek w cenie poniżej 10 tys. złotych. Sprawdź najciekawsze propozycje!

jak sprawdzic czy auto ma dpf

Jak sprawdzić, czy auto ma DPF?

Niektórzy kierowcy mogą zastanawiać się, jak sprawdzić, czy auto ma DPF. To pytanie jest stawiane wyjątkowo często przez osoby posiadające samochody starszej daty. Dzieje się tak ze względu na to, że niektórzy poprzedni właściciele mogli usunąć ten komponent z pojazdu. W jaki sposób można to zrobić.?

co zrobić gdy mechanik przetrzymuje auto

Co zrobić, gdy mechanik przetrzymuje auto? Sprawdź nasze porady!

Na pewno nikt nigdy nie chciałby się znaleźć w sytuacji, w której musiałby się zastanawiać, co zrobić, gdy mechanik przetrzymuje auto. Warto sprawdzić, co na ten temat mówi prawo i do jakich zapisów może donieść się klient. Przedstawiamy najważniejsze informacje!

samochód kopie prądem

Samochód kopie prądem, a karoseria się elektryzuje – co robić?

Powody tego, że samochód kopie prądem, mogą być dwa. W pierwszym przypadku jest to elektryczność statyczna. Nieraz zdarza się, że przyczyną jest nieodpowiednie uziemienie dla układu zapłonowego, co jest nie tylko nieprzyjemne, ale także niebezpieczne. Co warto wiedzieć na ten temat?

aktualizacja automapy

Aktualizacja AutoMapy – jak zaktualizować nawigację?

AutoMapa to oprogramowanie nawigacyjne, które wykorzystuje system GPS. Zostało wyprodukowane przez dwie firmy – Aqurat i Geosystems Polska. Od nas dowiesz się, w jaki sposób powinna przebiegać aktualizacja AutoMapy. Zapraszamy!

auto gaśnie podczas jazdy

Auto gaśnie podczas jazdy – przyczyny

Jeśli auto gaśnie podczas jazdy, to niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, co konkretnie jest przyczyną. Może być to spowodowane wieloma czynnikami – zarówno drobnymi, jak i poważniejszymi usterkami. Najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz w naszym artykule!

jakie auto na pierwsze

Jakie auto na pierwsze przygody za kółkiem wybrać?

Osoby, które wyrobiły sobie prawo jazdy, na pewno zastanawiają się, jakie auto na pierwsze wyjazdy wybrać. W naszym artykule znajdziesz zestawienie polecanych modeli używanych, a także zalety i wady pojazdów i wskazówki dotyczące ich zakupu. Zapraszamy do lektury!

zimowy płyn do spryskiwaczy ranking

Zimowy płyn do spryskiwaczy – ranking

Jeśli temperatura spada poniżej zera, standardowe sposoby przestają się sprawdzać. Należy wtedy zastosować dobry, zimowy płyn do spryskiwaczy. Ranking, który poznasz w tym artykule, pozwoli Ci znaleźć najlepszy produkt!

płyn hamulcowy dot 4 ranking

Płyn hamulcowy DOT 4 – ranking. Na które produkty zwrócić uwagę?

Produkt, który jest niezbędny w układzie napędowym, wpływającym na jego bezawaryjne działanie i długą żywotność to płyn hamulcowy DOT 4. Ranking, który stworzyliśmy, obejmuje też propozycje artykułów typu DOT 3 i DOT 5. Czym się charakteryzują? Które z nich są najlepsze? Najważniejsze informacje znajdziesz u nas!

środek do czyszczenia felg

Środek do czyszczenia felg – ranking preparatów

Utrzymanie samochodu w czystości jest w wielu przypadkach żmudnym i wymagającym zadaniem. Sposobem na ułatwienie sobie pracy może być środek do czyszczenia felg. Dzięki niemu można poradzić sobie z brudem i sprawić, że koła będą prezentować się niemal idealnie.

jaki płyn do chłodnicy

Jaki płyn do chłodnicy wybrać? Porady i wskazówki

To, jaki płyn do chłodnicy wybrać jest jednym z kluczowych aspektów dla każdego kierowcy. Regularnie go wymieniając, a także dobierając odpowiednie specyfiki, można utrzymać auto w odpowiednim stanie technicznym. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat?

uchwyt na telefon do samochodu

Uchwyt na telefon do samochodu – ranking

Uchwyt na telefon do samochodu to coraz częściej nie zwykły dodatek, a niezbędne akcesorium w trakcie podróży. Dobierając odpowiedni uchwyt na telefon, można korzystać z urządzenia wygodnie i bezpiecznie. Przedstawiamy nasz ranking – produktów, na które warto zwrócić uwagę. Zapraszamy!

Ubezpieczenie assistance krótkoterminowe – co warto wiedzieć?

Ubezpieczenie assistance krótkoterminowe jest dobrowolne. W dużym skrócie można powiedzieć, że zapewnia szybką pomoc w nagłych sytuacjach związanych z użytkowaniem i samym posiadaniem samochodu. Przedstawiamy najważniejsze informacje o tym rodzaju ubezpieczenia samochodu.

Jakie usługi obejmuje ubezpieczenie OC? Co to takiego? Ważne informacje

OC, a dokładniej ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, to obowiązek wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jego głównym celem jest zabezpieczenie poszkodowanych w zdarzeniu drogowym, takim jak np. wypadek czy też kolizja. Dowiedz się więcej na temat OC – co to takiego? Przedstawiamy najważniejsze informacje o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej.