Kupno samochodu

Auta dostawcze do 10 tys. – na które modele zwrócić uwagę?

Auto dostawcze do 10 tys. może być częścią wyposażenia przedsiębiorstw, które zajmują się transportem osób, czy rozmaitych towarów. Na rynku wtórnym nie brakuje ofert zawierających ogłoszenia o sprzedaży furgonetek w cenie poniżej 10 tys. złotych. Sprawdź najciekawsze propozycje!

Auto dostawcze do 10 tys. złotych może spełniać różne funkcje w firmie. Najmniejsze furgonetki służą do przewozu towaru lub osób. Większe pojazdy sprawdzają się podczas transportowania sprzętu robotniczego, czy dużych palet, na przykład z żywnością. Nie każdy może od razu wydać kilkadziesiąt lub więcej tysięcy złotych na nowy model pojazdu. Z tego powodu warto poznać najciekawsze propozycje aut dostawczych do 10 tys złotych! Najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz w naszym artykule!

Volkswagen LT – tanie auto dostawcze do 10 tys. złotych

Volkswagen LT to jedno z najlepszych, tanich aut dostawczych, na które można się zdecydować, dysponując budżetem do 10 tys. złotych. Uwagę warto zwrócić szczególnie na modele z 2001 roku. Mogą mieć przebieg sięgający nawet 500 tys. kilometrów, jednak warto wspomnieć o tym, że samochody z tego segmentu wyróżniają się trwałością i mogą posłużyć, przy odpowiednim serwisowaniu dodatkowe kilka lat.

Samochód dostawczy ma silnik diesel o pojemności skokowej 2 495 cm3 i mocy 100 KM. Wartościową informacją dla kupujących może być to, że dostawczak jest dostępny na rynku wtórnym również w wersji z chłodnią/ izotermą. Volkswagen LT kosztuje około 10 tys. złotych i ma manualną skrzynię biegów, a przestrzeń ładunkowa równa się 13,4 m3. Pojazdem można przewozić towar o wadze do 2.5 tony.

Opel Vivaro 1.9 diesel – znakomity samochód dostawczy

Niemiecki producent Opel jest znany z produkcji wytrzymałych i mało awaryjnych samochodów dostawczych. To właśnie z tego powodu tak wiele osób decyduje się szukać właśnie modeli aut od Opla. Jednym z popularniejszych egzemplarzy, w których usterki zdarzają się niezwykle rzadko, jest Vivaro 1.9.

Pojazd w cenie do dziesięciu tysięcy złotych może być z 2002 roku. Vany z tej generacji mają z reguły przebieg ok. 300-400 tys. km. Wersja w oczekiwanym budżecie może być wyposażona w silnik diesla o pojemności skokowej 1900 cm3 i mocy 100 KM. Dostępne są różne odmiany Opla Vivaro, jednak chcąc korzystać z jak największej przestrzeni załadunkowej, warto zdecydować się na wersję 3-drzwiową. Najprościej znaleźć odmianę z manualną skrzynią biegów. Przestrzeń ładunkowa to ok. 5200 litrów.

Ford Transit Connect T230L – praktyczne auto do firmy

Ford Transit Connect T230L to furgonetka o dość kompaktowych wymiarach, która sprawdzi się w wielu sytuacjach. Od razu należy zaznaczyć, że przestrzeń cargo w aucie to 3700 litrów.

Furgonetka jest wyposażona w silnik diesel o pojemności skokowej 1753 cm3 i mocy 88 KM. Ford Transit Connect T230L w cenie do 10 tysięcy złotych będzie miał prawdopodobnie przebieg o parametrach od 200 do 300/ 400 tysięcy kilometrów. Warto też mieć na uwadze, że pojazd w tej cenie pochodzi z 2003 roku, dlatego, już na wstępie należy przygotować się na to, że usterki będą pojawiać się nieco częściej niż w porównaniu z nowymi pojazdami.

Fiat Doblo – zwinny i pojemny dostawczak

Jednym z najpopularniejszych aut dostawczych, to Fiat Doblo. W tym przedziale cenowym można nabyć wersję z 2003 roku. Szacowane wymiary przestrzeni bagażowej to ok. 790 litrów. W wersji bez siedzeń lub ze złożonymi jest to już 3200 litrów. Sprawia to, że w segmencie niedużych furgonetek, Fiat Doblo jest jednym z najlepszych wyborów pod względem pojemności.

Pojazd może mieć wysokoprężną jednostkę napędową o pojemności skokowej 1910 cm 3 i mocy 101 KM. Fiat w tym przedziale cenowym jest dostępny z reguły w wersji z manualną skrzynią biegów. Szacowany przebieg modelu z 2003 roku to ok. 200-300 tysięcy kilometrów.

Opel Combo C – oszczędny, używany samochód dostawczy

Opel Combo C jest pierwszym wyborem dla wielu osób, które chcą posiadać niedużą furgonetkę, która zapewnia jednak więcej miejsca na ładunek standardowe samochody osobowe. W przedziale opisywanym można znaleźć pojazdy z 2004 roku z ok. 200-300 tysiącami na liczniku kilometrów.

Samochód będzie miał prawdopodobnie jednostkę napędową diesel o pojemności skokowej 1 248 cm i mocy 69 KM. Standardowy model ma z reguły 597 litrów pojemności na bagaż. Dostępne są też wersje z przestrzenią o wymiarach 850 litrów. Szukając ofert atrakcyjnych cenowo, warto zwrócić uwagę również na samochody dostawcze poleasingowe.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: