Na naszej szerokości geograficznej kierowcy przez większą część roku zmagają się z opadami deszczu, śniegu z deszczem, czy gradem. Do tego dochodzą takie zagrożenia dla karoserii pojazdu, jak sól drogowa, czy smog. W momencie, gdy to wszystko „atakuje” samochód podczas niskich temperatur, standardowe sposoby się nie sprawdzają. Właśnie wtedy warto sięgnąć po zimowy płyn do spryskiwaczy. Ranking, który stworzyliśmy, pomoże Ci wybrać odpowiedni artykuł!

Zimowy płyn do spryskiwaczy – ranking zwycięża Sonax Xtreme 5l

Sonax Xtreme to koncentrat, który sprawdzi się przy temperaturze nawet na poziomie nie -20°C, a nawet -70°C. Produkt jest dostępny w 5-litrowym pojemniku. Ten zimowy płyn do spryskiwaczy nie tylko niezawodnie usuwa brud, ale także efektywnie chroni przed morzem. Z łatwością radzi sobie też z zanieczyszczeniami, które pozostają na szybach typu olej, sadza, czy sól drogowa. Co więcej, stosując Sonax Xtreme, nie trzeba się martwić o to, że dysze lub wycieraczki auta zamarzną.

W kontekście Sonax Xtreme warto też wspomnieć o przyjemnym zapachu cytrynowym, a także jego działaniu. Specyfik jest bezpieczny dla lakieru auta, chromu, gumy oraz elementów wykonanych z tworzywa sztucznego. Z 5-litrowego koncentratu można uzyskać nawet do 15 litrów płynu do spryskiwaczy.

Płyn na zimę K2 Claren Total 5L – poprawia widoczność i usuwa brud

Zimowy płyn do spryskiwaczy K2 Claren Total sprawdza się w temperaturze nawet do -40°C. Ze względu na unikalne właściwości, za którymi stoi unikatowa receptura, K2 Claren Total może służyć również jako środek pomocniczy do odmrażania szyb, a także topienia zamarzniętego płynu do spryskiwaczy. Całość uzupełnia standardowe działanie. Ten zmowy płyn do spryskiwaczy skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni szyby i pozostawia ją czystą, bez smug. 

Zimowy płyn do spryskiwaczy Psik Psik 4 L – sprawdzony produkt

Jest to artykuł od polskiego producenta. Zimowy płyn do spryskiwaczy Psik Psik w opakowaniu 4 L z lejkiem ma test PZG, a także wdrożone systemy zarządzania: ISO 14001 ISO 9001. Artykuł uzyskał również pozytywną ocenę w trakcie badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA Industrial Gmbh w Stuttgardzie, w Niemczech. 

Czym charakteryzuje się Psik Psik? Specyfik skutecznie usuwa lód, a także pośniegowe błoto, sól, czy osady drogowe i inne rodzaje brudu. Zapewnia tym samym optymalną widoczność. Do cech szczególnych Psik Psik zalicza się też to, że artykuł nie zamarza do temperatury -20°C. Należy też podkreślić, że artykuł nie zawiera metanolu, a w jego składzie można za to znaleźć glicerynę konserwującą gumę. Zimowy płyn do spryskiwaczy Psik Psik 4 L zamyka nasze zestawienie.

Archiwum: grudzień 2022