Podróż samochodem może pachnieć wakacjami i przygodą, ale co zrobić, by także na co dzień była miłym doznaniem? Codzienny dojazd do pracy może przecież pachnieć egzotycznymi kwiatami lub oceanem. By cieszyć się pięknym i świeżym zapachem w kabinie samochodu wystarczy zajrzeć do internetowego sklepu jednego z wiodących producentów zapachów, czyli sklepu Dr. Marcus – https://dr-marcus.pl.
Producent stworzył dwie linie – Dr. Marcus i Senso. Każda z nich składa się z kilku wyjątkowych serii produktów o genialnych i przyjemnych zapachach.

Podróż ze świeżym zapachem

Dr. Marcus Car Perfume to bardzo lubiana przez kierowców linia zawieszek i nie tylko. Cenią ją nie tylko za naturalne zapachy, ale i za ciekawe wzory. Kochający koty mogą wybrać między wieloma wersjami zapachowymi zawieszek przypominających kształtem kocie pyszczki. Kierowcy psiarze mogą sięgnąć po psie mordki, ale wybór wzoru zawieszki jest dużo większy. Na https://dr-marcus.pl/ można znaleźć także tzw. „fresh bagi”, czyli niewielkie torebeczki wypełnione wydzielającymi przyjemny zapach kryształkami. Uwagę zwracają również niewielkie fiolki wypełnione pachnącym płynem, które mają eleganckie sznureczki do zawieszenia. Dzięki nim kierowca ma wiele możliwości wyboru miejsca na ulokowanie zapachu. Taką fiolkę można przywiesić np. przy lusterku lub zaraz przy blendzie przeciwsłonecznej. Bez względu na wzór zapachy dostępne na dr-marcus.pl zawsze przypominają naturalne zapachy. Właśnie dlatego zapach Ocean przywoła wspomnienia z wakacji nad morzem a Oriental flowers sprawi, że zaczniemy marzyć o wyjeździe na egzotyczną wyspę.

Zapachy niczym z paryskiej perfumerii

Nieco inny charakter mają zapachy z linii Senso. Sam ich wygląd i wysublimowane linie zapachowe bardziej kojarzą się z eleganckimi sklepami i życiem w luksusie. Zapachy Senso na dr-marcus.pl przywodzą na myśl drogie perfumy sprzedawane we francuskich perfumeriach. Bardzo lubiane są przez panie, którym często nie tylko umilają podróż, ale i poprawiają nastrój.
Każdy z oferowanych zapachów na dr-marcus.pl wyróżnia się subtelnością i świeżością. Nie ma tu mowy o ciężkich i męczących aromatach powodujących ból głowy czy mdłości. Producent dba również o skład swoich produktów – nie mogą one zawierać substancji mogących wpływać na obniżenie poziomu komfortu podróżujących. W składzie tych samochodowych perfum nie znajdziemy więc żadnych substancji mogących powodować alergie czy choćby ból głowy.

By samochód lśnił

Podróż samochodem jest przyjemniejsza, gdy w kabinie auta panuje porządek. O czystość samochodowego wnętrza pomogą zadbać inne akcesoria, które można znaleźć na dr-marcus.pl. Dr. Marcus Car Comsetics oferuje bardzo duży wybór kosmetyków, które pomogą zadbać o samochodową tablicę rozdzielczą czy czystość tapicerki. W ofercie można znaleźć zarówno popularne spraye do kokpitu, jak i płyny do mycia szyb czy szkła. Oprócz akcesoriów pomagających zadbać o kabinę auta można znaleźć wiele kosmetyków do pielęgnacji karoserii czy felg. Wybierając produkty najwyższej jakości możemy być pewni, że nie zaszkodzą one ani nam, ani samochodowemu lakierowi czy tapicerce.

Archiwum: październik 2022