Niektóre młode pary deklarują, że nie jest to dla nich priorytet i do ślubu mogą udać się jakimkolwiek samochodem. Czy rzeczywiście? Gwarantujemy, że przejażdżka autem klasy premium będzie wyjątkowym przeżyciem, które zapamiętacie na zawsze. Skoro warto zainwestować w auto do ślubu, który model wybrać? Bentley Bentayga, Bentley Mulsanne, a może Mercedes Maybach? Wynajem do ślubu daje naprawdę wiele możliwości – poniżej przedstawiamy tylko niektóre z nich!

Bentley Mulsanne: klasyczna limuzyna o przepięknym wykończeniu

Limuzyna to zdecydowanie pierwsze miejsce, jeśli chodzi o ekskluzywne samochody do ślubu – prezentuje się naprawdę wyjątkowo i jest zarazem bardzo wygodna. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza Bentley Mulsanne – tym samochodem porusza się sama brytyjska królowa! To auto wyróżnia się już na pierwszy rzut oka, i to nie tylko spośród wszystkich samochodów, ale również limuzyn. Powodem jest luksusowa i zarazem wyrafinowana linia oraz wyjątkowe wykończenie; to po prostu samochód wręcz stworzony do tego, by jechać nim na ślub i wesele w królewskim stylu!

Bentley Bentayga: luksusowy, nowoczesny SUV dla wymagających

Klasyczne limuzyny to nie Wasza bajka? Bentley Bentayaga to nowoczesność w stylowym wydaniu. nic dziwnego, że zdobył tytuł króla SUV-ów: jego parametry są naprawdę imponujące! To auto nie tylko dla miłośników i miłośniczek motoryzacji, ponieważ Bentley Bentayaga wyróżnia się również prestiżowym, eleganckim wykończeniem, dzięki czemu pięknie prezentuje się jako nowoczesne auto do ślubu. No i ta wygoda… W tym samochodzie zmieści się nawet najbardziej wymagająca suknia ślubna z długim trenem czy szerokim kołem – a dla Was zostanie jeszcze dużo miejsca na to, by podróżować w najlepszych warunkach. Luksusowy SUV to doskonały wybór, jeśli decydujecie się na ślub i wesele w plenerze, planujecie dłuższą przejażdżkę na salę weselną poza miastem czy po prostu uwielbiacie szybkie, prestiżowe samochody i zarazem cenicie sobie komfort jazdy.

Mercedes Maybach: imponująca klasyka dla wymagających

Czy ten samochód trzeba w ogóle komukolwiek przedstawiać? Każdy, kto choć raz widział tego charakterystyczną linię, z pewnością rozpozna go spośród innych modeli. Klasyczna czarno-biała limuzyna o imponujących wymiarach doskonale prezentuje się na zdjęciach ślubnych i zarazem zapewnia młodej parze wyjątkowe przeżycia podczas przejażdżki. Na pytanie, którą wybrać, odpowiedź może być tylko jedna: Mercedes Maybach! Wynajem do ślubu wcale nie musi być kosmicznym wydatkiem, szczególnie jeżeli zdecydujecie się na mniej popularny termin. Jeśli marzycie o przejażdżce pięknym i luksusowym samochodem, spełnienie Waszych marzeń jest w zasięgu ręki i wystarczy po nie sięgnąć, by dodatkowo uświetnić ten wyjątkowy dzień.

Materiał promocyjny

Archiwum: styczeń 2023