Dla kogo jest Mercedes-Benz GLE Coupé?

Choć kolejne modele SUVów z obniżoną linią dachu ze względu na swój ekstrawagancki wygląd, wzbudzają często skrajne emocje, liczba fanów tego designu stale rośnie. Jedno jest pewne, są to samochody dla osób ceniących sobie wygodę i przestronne wnętrze, jednocześnie chcących wyróżnić się spośród standardowych modeli. 

Taki jest także Mercedes GLE Coupé. To sporych rozmiarów pojazd, od którego ciężko oderwać wzrok. Wnętrze zapewnia sporo udogodnień, tak aby każda nawet długa podróż przebiegała jak najbardziej komfortowo. Podgrzewane i klimatyzowane siedzenia, funkcje masażu, kontrola jakości powietrza i personalizowany zapach wnętrza — to tylko niektóre z zalet. Dodatkowo funkcje MBUX zawierające pakiet obsługi głosowej, rozszerzoną rzeczywistość w nawigacji oraz uczenie się nawyków kierowcy i automatyczne dostosowanie możliwości do przyzwyczajeń kierującego. Za odpowiednią moc do napędzania tego potężnego auta odpowiada kilka wersji silnika. GLE dostępny jest w wersji benzynowej, hybrydowej oraz z jednostką napędową diesla. Najmocniejsza wersja w pakiecie AMG może generować moc ponad 600 KM, rozpędzając Mercedesa w 3,8 s do 100 km/h. Standardowe modele oferują nieco mniej mocy, choć nie można powiedzieć, że ich silniki są niewystarczające. W tym przypadku do dyspozycji kierowcy pozostają jednostki napędowe generujące w różnych wersjach od 272 do 330 KM.

Poza tym, że Mercedes GLE to mocny, nowoczesny i naszpikowany technologią wóz o ciekawym designie, jest również bardzo elegancki. Posrebrzane elementy nadwozia oraz wnętrze wykończone z wykorzystaniem antracytowego drewna dębowego tylko podkreślają styl tego pojazdu. 

Czy najem Mercedesa GLE jest korzystny?

Samochód z tak wysokiej półki jak Mercedes GLE, musi mieć swoją cenę. Koszt nowego modelu wynosi ok. 400 tys. zł, najmocniejsza wersja z pakietem AMG osiąga wartość nawet 700 tys. zł. Wynajem długoterminowy Mercedesa to alternatywa nie tylko dla kupna, ale także dla leasingu czy kredytu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na skorzystanie ze wszystkich zalet nowego GLE Coupé bez konieczności jednorazowej inwestycji. 

Najem długoterminowy nie wymaga również wnoszenia wpłaty własnej, a pakiet opłat może zawierać takie usługi dodatkowe jak: ubezpieczenie OC i AC, assistance oraz autoryzowany serwis. Wszystko w jednej opłacie abonamentowej. Jeśli wiesz, że GLE Coupé to samochód stworzony dla Ciebie, wypróbuj najem Mercedesa i ciesz się jazdą nowym SUVem klasy premium.

Archiwum: grudzień 2021