Jeszcze lepsze właściwości smarne uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Dowiedz się jak działają serpentynity EP500 wykorzystujące nano cząsteczki i zapewnij swojemu pojazdowi optymalne warunki pracy w każdych warunkach. Zapraszamy.

Serpentynit EP500 od Mihel – dla lepszej ochrony samochodu

Działanie stworzonych przez firmę Mihel serpentynitów jest proste – tworzą one wytrzymałą i stabilną ceramiczno- metalową powłokę ochronną na metalowych powierzchniach silnika, skrzyni biegów czy układu wspomagania. Docierają w miejsca, w których występuje największe tarcie, co pozwala zdecydowanie zniwelować proces zużycia.

Stosując preparaty Mihel zapewniasz sobie niezwykle komfortową i bezpieczną jazdę zarówno samochodem, jak i motocyklem. Te specjalistyczne preparaty oferują niespotykaną dotąd wydajność i stopień ochrony podzespołów. Czemu zawdzięczają one swoją skuteczność?

mihel-ep500 do silników benzynowych regeneracja pe 1

Jak wykorzystaliśmy nanotechnologię?

Skuteczność działania i doskonałą ochronę dla podzespołów uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu najnowszej technologii pozwalającej nam na nadawaniu właściwości preparatom już na poziomie cząsteczkowym. Wykorzystując nanotechnologię, stworzyliśmy środki wyróżniające się doskonałymi właściwościami przewodności cieplnej. W ten sposób doskonale zabezpieczają i regenerują układy oraz wszystkie ich elementy przed zużyciem, co zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii

mihel-ep500 do układów wspomagania regeneracja-1

Dzięki temu każdy serpentynit Mihel EP500 jest preparatem o najwyższej skuteczności działania i cieszy się znakomitą renomą zarówno wśród właścicieli starszych, jak i nowszych pojazdów. Wzrost świadomości posiadaczy samochodów w kwestiach pielęgnacji przyczynia się do wzrostu popularności naszych dodatków. Tylko najwyższej jakości preparaty są w stanie zagwarantować należytą ochronę dlatego już dziś sięgnij po preparaty nowej generacji Mihel.

mihel-ep500 do silników benzynowych regeneracja pe 1

Jakie korzyści przynosi używanie serpentynitu EP500?

Poza swoim podstawowym zastosowaniem w postaci niwelowania tarcia, nasze środki wpływają pozytywnie na działanie poszczególnych układów, zapewniając im doskonałą wydajność.

Dodatek do automatycznej skrzyni biegów Mihel serpentynit EP500 AT oraz do manualnej przekładni Mihel EP500 MT stabilizują pracę mechanizmów przekładniowych i usprawniają działanie synchronizatorów, co ułatwia zmianę biegów. Wpływają również na zmniejszenie uciążliwych wibracji i hałasu.

Mihel EP500 do silników benzynowych jest w stanie zwiększyć moc, moment obrotowy, oraz poprawić ogólną sprawność i dynamikę silnika. Przekłada się to na wyrównanie i wyciszenie jego pracy, a także zmniejszenie zużycia paliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu dostępną na stronie https://mihel.pl/. Znajdziesz tam szeroką ofertę olejów ceramicznych silnikowych i nasze innowacyjne dodatki do różnych części pojazdu.

mihel-ep500 do silników diesla moto sport 1

Jak używać serpentynitu EP500?

Użycie naszych preparatów jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych skomplikowanych operacji. W przypadku dodatków do silnika dobieramy dawkę, biorąc pod uwagę przebieg auta i ilość oleju w  układzie smarowania.. Pomoże w tym dokładna instrukcja umieszczona na każdym produkcie. Aplikujemy je bezpośrednio do oleju silnikowego, który wcześniej należy rozgrzać do temperatury roboczej. Następnie wystarczy zostawić samochód „na uruchomionym silniku” przez około 30 minut, aby preparat rozprowadził się w oleju a jego cząsteczki dotarły do miejsc narażonych na największe tarcie.

mihel-ep500 do skrzyni biegów regeneracja at 1

Innowacyjne serpentynity z naszej oferty posiadają niezwykłe właściwości rewitalizujące, pozwalające na zdecydowanie wydłużenie żywotność poszczególnych układów. Wspomniane wcześniej nano cząsteczki pokrywając je nową, twardą i wytrzymałą warstwą metalowo-ceramiczną zabezpieczając przed przyszłym zużyciem. 

Już dziś możesz zapewnić sobie dodatkową ochronę nawet na następne 120 000 km. Potwierdzają to doskonałe opinie, jakie otrzymują te preparaty od wielu kierowców i mechaników na całym świecie. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników – zapraszamy do zakupu naszych produktów

mihel-ep500 do skrzyni biegów regeneracja mt-1
Archiwum: marzec 2022