Motoryzacja jest tematem dość szerokim. Choć znalezienie upominku dla fana tego hobby z pozoru wydaje się łatwe, może być sporym wyzwaniem. W końcu nic nie zastąpi realnych emocji związanych z prowadzeniem wymarzonego auta. Jazda Ferrari na torze lub przejażdżka Audi R8 jako pasażer dla wielu osób wydaje się nieosiągalnym marzeniem. Nic bardziej mylnego! Prezenty motoryzacyjne nie muszą ograniczać się wyłącznie do gadżetów i akcesoriów dla kierowcy. Fan szybkich samochodów może przeżyć niesamowitą przygodę i poczuć się jak kierowca rajdowy. Jak to zrobić? Odpowiedź jest krótka: Autoprezent.pl!

Lubisz spełniać marzenia? Ta oferta jest dla ciebie!

Portal prezentowy Autoprezent.pl zajmuje się sprzedażą Voucherów na jazdę samochodami sportowymi po torach wyścigowych. Możesz więc zapomnieć o kupowaniu breloczków, kubków czy innych motoryzacyjnych gadżetów. Teraz możesz podarować bliskiej osobie przejazd Ferrari na torze w łatwy i przyjemny sposób. W ofercie portalu znajduje się również jazda ulicami miast, pojedynki samochodów i wiele innych fascynujących podarków. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni prezent samochodowy dla najbardziej wytrawnego fana motoryzacji.

Jazda Ferrari czy przejażdżka Audi R8 jako pasażer?

Jak wiadomo, ile ludzi – tyle gustów. Nic więc dziwnego, że na rynku motoryzacyjnym dostępne są różnorodne pojazdy. Nie inaczej jest wśród samochodów sportowych. Z tego względu portal Autoprezent.pl posiada w swojej ofercie bogaty wybór luksusowych samochodów. Ekstremalnych wrażeń w fotelu kierowcy lub pasażera możesz doznać w m.in.:

 • Lamborghini Huracan;
 • Lamborghini Gallardo;
 • Ferrari F1 Berlinetta;
 • Ferrari 458 Italia;
 • Ferrari F430;
 • Honda NSX;
 • Nissan GTR;
 • Audi R8 V10 Plus;
 • KTM X-BOW.

Jazda Audi R8 na torze pod okiem profesjonalnego kierowcy wyścigowego pozwoli bezpiecznie doświadczyć prawdziwej prędkości!

Pojedynki samochodów – rozwiąż odwieczny dylemat!

Od lat toczysz wewnętrzny spór o przewagę jednego samochodu nad drugim? Dzięki portalowi Autoprezent.pl możesz samodzielnie przetestować oba samochody i wysnuć realne wnioski. Przejażdżka Ferrari i przejazd Audi R8 na torze pozwoli ci ocenić osiągi i komfort jazdy konkurencyjnych pojazdów. Oczywiście w ofercie znajdują się również inne pary rywali. Możliwe jest także stworzenie indywidualnej konfiguracji, a nawet rozszerzenie jej do większej ilości aut. Pojedynki samochodów są doskonałym sposobem na porównanie możliwości wymarzonych pojazdów sportowych oraz realizację najskrytszych marzeń motoryzacyjnych.

Wyjątkowe przejazdy na najlepszych torach

Oferta portalu prezentowego Autoprezent.pl z pewnością trafi w gusta najbardziej zafascynowanych fanów wyścigów samochodowych. Dlaczego? Do wyboru pasjonatów szybkiej jazdy znajdują się bowiem najbardziej popularne i ekstremalne tory w całej Polsce! Wśród lokalizacji znajdujących się na liście dostępnych torów możemy wyróżnić m.in.:

 • tor Silesia Ring
 • tor Poznań;
 • tor Kraków;
 • tor Driveland w Warszawie;
 • tor Jastrząb;
 • tor Krzywa we Wrocławiu;
 • tor Łódź

Aby wybrać odpowiedni tor np. na przejazd Audi R8, najlepiej zapoznać się z jego specyfiką i długością. Pozwól sobie na zastrzyk adrenaliny!

Wciśnij mocno pedał gazu na torze – jak skorzystać z oferty?

Chcesz spełnić marzenie bliskiej ci osoby? A może sam jesteś fanem szybkich samochód i chcesz poczuć się jak kierowca rajdowy? Jeśli chcesz skorzystać z wyjątkowej oferty Autoprezent.pl, po prostu wybierz interesujący cię produkt oraz formę Vouchera (elektroniczny lub w pudełku) i opłać zamówienie. Następnie będziesz miał aż 365 dni na umówienie terminu na przejazd Ferrari lub innym sportowym samochodem. Prawda, że proste?

Umiejętny dobór upominku na każdą okazję to nie lada wyzwanie. Dość skomplikowaną grupę tworzą fani czterech kółek – zakup samochodu nie należy do najtańszych rozwiązań, a gadżety motoryzacyjne wydają się zbyt symboliczne. Na szczęście portal Autoprezent.pl wychodzi naprzeciw potrzebom pasjonatów szybkiej jazdy. Prezenty samochodowe to klucz do spełnionych marzeń!

Archiwum: wrzesień 2022