Volkswagen Financial Services ma propozycje, które nie wymagają nawet opłaty wstępnej, dzięki czemu opłaty za samochód zamykają się w niewysokiej miesięcznej racie! W ofercie banku jest także leasing dla osób prywatnych. 

Volkswagen T-Cross za 1029 zł netto/mies.*, a może Seat Ateca za 1167 zł netto/mies.*? Na trzy lata, bez opłaty wstępnej! Dzięki takim ofertom możesz zbudować, a może powiększyć swoją flotę, co przy zakupie za gotówkę mogłoby stanowić dość spore jednorazowe obciążenie dla Twojego budżetu. A może jesteś osobą prywatną, nie prowadzisz firmy, ale planujesz jeździć nowym samochodem? Nie zależy ci na prawie własności, ale na użytkowaniu go za opłatą, która nie będzie uciążliwa dla portfela. Możesz wybrać model spośród aut marek Audi, ŠKODA czy SEAT, te bowiem oferują leasing samochodu dla klientów indywidualnych.

Leasing jak abonament

Jakie jeszcze zalety oprócz zerowego wkładu własnego ma leasing dla firm oraz osób prywatnych i dlaczego warto pochylić się nad tą propozycją? Leasing jak abonament w odróżnieniu od klasycznych form leasingowych polega na tym, że spłacasz jedynie część wartości samochodu, a nie całą jego wartość. Z czego to wynika? Wiadomo, że auta bardzo szybko tracą na wartości i na tym opiera się oszacowanie twojej raty. Spłacasz jedynie pewną część ceny nowego auta. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na wniesienie choć częściowej opłaty wstępnej, miesięczną ratę obniżysz jeszcze bardziej. Na stronie kalkulator.vwbank.pl możesz skonfigurować swoją ratę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Elastyczne zakończenie umowy

Jeśli niska rata i niewymagana opłata wstępna to za mało, bank ma dla ciebie kolejną korzyść w postaci elastycznego zakończenia umowy. Czas mija szybko, co nie znaczy, że już teraz musisz wiedzieć, co zdarzy się za kilka lat. Tuż przed zakończeniem umowy, podejmiesz decyzję, czy chcesz zatrzymać samochód (wówczas go wykupujesz), czy też zwrócić do dealera, co zakończy twoje finansowanie. Druga opcja otwiera też nowe możliwości: wybranie nowszego modelu z leasingiem na zasadzie abonamentu lub inną formą finansowania w przypadku klientów indywidualnych. Wiele z nich umożliwia zmianę samochodu na nowy nawet co dwa lata.

Kalkulator leasingu

Porównanie modeli i rat przy doborze poszczególnych parametrów jak czas leasingu czy roczny limit kilometrów jest niezwykle proste dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie Kalkulator.vwbank.pl. Gdyby potrzebna była konsultacja czy podpowiedź w sprawie wybranej oferty, zawsze możesz liczyć na pomoc doradcy VW FS. Procedury zawierania umów są łatwe i wymagają jedynie niezbędnego minimum formalności. Dzięki temu przesiadasz się do swojego nowego, niezawodnego auta jeszcze szybciej. Co ważne: rata obliczona w kalkulatorze i ujęta w umowie finansowania jest stała i nie zmieni się podczas trwania leasingu, co w niepewnych czasach jest nie bez znaczenia a szeroki wybór modeli sprawi, że znajdziesz odpowiedni samochód do swoich potrzeb.

Aby dowiedzieć się więcej na temat leasingu dla firm i osób prywatnych czy wybrać model, którym planujesz jeździć, wejdź na Kalkulator.vwbank.pl. 

* Raty wyliczone na dzień 5.04.2022 r. na dla ustawień leasingu dla firm: okres finansowania 36 mies., 0% wpłaty własnej, 20 tys. rocznego limitu km. 

Archiwum: kwiecień 2022