Wypożyczalnie samochodów – kiedy warto z nich skorzystać? 

Wynajem samochodów stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. Powodów, dla których warto skorzystać z wypożyczalni, jest wiele. Możesz postawić na taki pojazd w momencie, w którym Twoje auto jest niesprawne i stoi w warsztacie. Jest to również propozycja dla tych, którzy nie mają swojego samochodu i od czasu do czasu potrzebują udać się w dalszą podróż. Wynajem auta to także okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć flotę pojazdów, jednak nie mają środków na to, by sfinansować większy zakup. 

Na jaki okres można wypożyczyć samochód?

Wypożyczalnie samochodów proponują zróżnicowane oferty. Różnią się one nie tylko liczbą dostępnych modeli, ale również czasem wynajmu. Większość firm, które świadczą tego typu usługi, oferuje wypożyczenie krótkoterminowe, średnioterminowe i długoterminowe. 

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy jest najpopularniejszą formą najmu samochodów. Wiele firm oferuje taką opcję na godziny bądź kilka dni. Wystarczy się zgłosić do wypożyczalni, określić dokładny czas wynajmu, podpisać umowę i to wszystko. Wypożyczenie na krótki okres jest dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy to oferta, która obejmuje wypożyczenie samochodu na okres od miesiąca do dwóch lat. Jest on skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą rozszerzyć flotę swoich pojazdów lub potrzebują auta do wykonania jednego, konkretnego zlecenia. Niektóre firmy również rozszerzają ofertę o opiekuna wynajmu czy pełny pakiet ubezpieczeń. 

Wynajem długoterminowy

Wielu kierowców korzysta z ofert leasingu. Jest to sposób na korzystne sfinansowanie nowego samochodu. Wynajem pojazdu to alternatywa dla leasingu. Możesz rozszerzyć flotę samochodów w swojej firmie o kolejne modele. Wiele firm, które oferują wynajem długoterminowy, poszerza go o indywidualnego opiekuna, pakiet ubezpieczeń czy auto zastępcze. 

Taką i wiele innych ofert możesz znaleźć m.in. w wypożyczalni Dolcar. Wynajem krótko-, średnio- czy długoterminowy? Sam wybierasz, jaka opcja jest dla Ciebie optymalna. Nie możesz się zdecydować? Zajrzyj na stronę https://dolcar.auto.pl i zapoznaj się z całą ofertą. 

Archiwum: luty 2022