BEEP.rent – wypożyczalnia bez własnej floty

Co to jest punkt BEEP? To miejsce niedaleko Ciebie, w którym możesz wynająć auto na dobę lub dłużej. Wypożyczalnia powstała z myślą o współdzieleniu pojazdów, dlatego BEEP.rent nie ma własnej floty, tylko korzysta z samochodów udostępnianych przez prywatne osoby lub firmy. 

Model ten pozwala na dużą różnorodność nie tylko pod względem oferowanych typów samochodów, ale również cen za wynajem – każdy z partnerów sam ustala minimalną stawkę dobową za wypożyczenie auta. Co więcej, korzystanie z samochodów Partnerów nie przyczynia się do powiększenia ilości aut funkcjonujących na drogach, a więc jest zgodne z ideą ekologicznej konsumpcji.

Chcesz zaskoczyć bliską osobę w weekend? Postaw na luksusowy, sportowy model. Szukasz auta, którym przejedziesz z punktu A do punktu B i zależy Ci na niskiej cenie? Wybierz ekonomiczne, starsze auto.

Auto jakie chcesz, zawsze w Twojej okolicy 

Warto podkreślić, że BEEP.rent nie ma również własnych parkingów – miejsca postojowe (Punkty BEEP) również udostępniają firmy i osoby prywatne. Pozwala to lokalizować udostępniane samochody w różnych częściach miasta, tak, by klienci nie musieli pokonywać długich kilometrów czy kierować się na lotnisko, chcąc wypożyczyć auto. Punkty BEEP pojawiają się na osiedlowych parkingach, pod sklepami, przy myjniach samochodowych, hostelach, komisach samochodowych czy warsztatach.

Dodatkowo, miejsce zwrotu i odbioru samochodu nie musi być tożsame. Mnogość punktów BEEP pozwala podróżować po całej Polsce – od Sudetów po wybrzeże Bałtyckie.

Zasady akcji „Pewny BEEP”

Wynajmij swój samochód i zarób gwarantowane 3, 4, a nawet 5 tys. zł. Akcja „Pewny BEEP”, w której dodajesz auto do wypożyczalni przed 15.04 i otrzymujesz gwarancję przychodu w kolejnych 3 miesiącach.

 1. W akcji może wziąc udział każda osoba lub firma, która dysponuje autem z seg. B/C/D, z rocznikiem produkcji nie wcześniejszym niż 2015 r.
 2. Promocja dotyczy aut dodanych do aplikacji i dostarczonych do Punktów wypożyczalni w miastach powyżej 100 000 mieszkańców szybciej niż 15.04.2022 r.
 3. BEEP.rent daje gwaracje Partnerowi przychodu pod warunkiem, że przez pierwsze trzy miesiące Partner nie wyłączy auta z najmu z przyczyn niezależnych od BEEP.
 4. Stawkę min. za 24h najmu i przebieg samochodu oszacuje BEEP.rent indywidualnie dla każdego auta na podstawie analizowania stawki podobnych segmentów i modeli.
 5. Jeśli Partner nie uzyska przychodu na poziomie gwarantowanym lub wyższym, BEEP dopłaci do wynagrodzenia za wynajem tak, by:
  • Przychód za wynajem samochodu z seg. B wyniósł 3 tys. zł za 3 msc
  • Przychód za wynajem samochodu z seg. C wyniósł 4 tys. zł za 3 msc
  • Przychód za wynajem samochodu z seg. D wyniósł 5 tys. zł za 3 msc
 6. Dopłata zostanie naliczona po trzech miesiącach współpracy.

 

Ruszaj w drogę z wypożyczalnią BEEP.rent

W BEEP.rent zaskoczy Cię szybki i komfortowy proces rezerwacji samochodu. Co musisz zrobić krok po kroku?

 1. Wejdź na stronę wypożyczalni samochodów BEEP.rent i wprowadź podstawowe informacje w wyszukiwarkę,
 2. Wybierz miasto, w którym chcesz wynająć auto, określ długość najmu i szacunkową godzinę zwrotu – system pokaże dostępne pojazdy, zawsze blisko Ciebie,
 3. Wybierz auto dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb i możliwości finansowych,
 4. Uzupełnij formularz swoimi danymi (będziesz potrzebować jedynie dowodu osobistego i prawa jazdy),
 5. Opłać rezerwację (możesz zapłacić tylko część kwoty, a resztę uiścić bezgotówkowo przy odbiorze samochodu),
 6. Odbierz samochód w wybranym miejscu i ruszaj w drogę.

Brak ukrytych kosztów, intuicyjna rezerwacja, duży wybór samochodów i szeroki zakres cen na wynajem – to podstawowe wyróżniki BEEP.rent. Przekonaj się.

Archiwum: marzec 2022