Elcamp sprzedaż i serwis kamperów

Krakowska firma Elcamp działa na rynku już od 2009 roku, oferując wyspecjalizowane usługi przede wszystkim z zakresu sprzedaży i serwisu pojazdów turystycznych. W ofercie dostępnej na https://elcamp.pl/ znaleźć można zarówno nowe, jak i używane kampery oraz przyczepy kempingowe. Co istotne, firma jest autoryzowanym przedstawicielem wielu cenionych marek karawaningowych, takich jak Adria, Bürstner, Hymer, Eriba, Sun Living, Globe-Traveller czy Westfalia. Dzięki temu można mieć pewność, że oferowane przez nią pojazdy należą do czołówki pod względem jakości i komfortu podróżowania. A to dopiero początek tego, co oferuje Elcamp!

Serwisowanie kamperów i przyczep kempingowych to specjalistyczne zajęcie, które wymaga sporo wiedzy i doświadczenia. Pojazdy turystyczne znacząco różnią się od tradycyjnych samochodów i trzeba w tym zakresie dysponować odpowiednim zapleczem technicznym. Serwis Elcamp to nowoczesna hala z 6 stanowiskami umożliwiająca prace naprawcze, serwisowe, a także przebudowę i modernizację pojazdów turystycznych.

Serwis Elcamp oferuje m. in.:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • kompleksowe naprawy powypadkowe
  • przeglądy szczelności kamperów i przyczepy
  • montaż zawieszeń, pneumatyki oraz podpór hydraulicznych
  • przeglądy okresowe itp.

Oprócz tego możliwe jest doposażenie pojazdów turystycznych w szereg nowoczesnego i przydatnego sprzętu, takiego jak panele fotowoltaiczne, agregaty, zbiorniki wodne, instalacje LPG, toalety, bagażniki rowerowe i wiele innych akcesoriów czy urządzeń.

samochody

Elcamp w Krakowie profesjonaliści i pasjonaci karawaningu

Tym, co sprawia, że Elcamp zaskarbił sobie lojalność i szacunek wielu pasjonatów karawaningu, jest fakt, że załogę firmy stanowią entuzjaści karawaningu. Dzięki temu zawsze można znaleźć kogoś z Elcamp na karawaningowych imprezach i zlotach. Ponadto dzielenie pasji do podróżowania kamperem czy przyczepą kempingową przyczynia się do doskonałej znajomości tematyki, dzięki czemu oferta firmy jest w pełni dostosowana do faktycznych potrzeb, oferując usługi i rozwiązania, które są korzystne i skuteczne w praktyce.

Warto tutaj nadmienić, że Elcamp to nie tylko pasjonaci karawaningu, ale także ekipa wyspecjalizowanych fachowców, którzy doskonale znają się na specyfikacji pojazdów karawaningowych,

Sklep Elcamp – akcesoria kempingowe

Sklep Elcamp to prawdziwy raj dla miłośników kempingu, oferujący nie tylko niezbędne akcesoria, ale również niekończącą się gamę rozwiązań ułatwiających przebywanie na świeżym powietrzu. Dopełnieniem oferty Elcamp jest sklep z akcesoriami kempingowymi, który pozwala na kompleksowe wyposażenie swojego pojazdu turystycznego we wszystko, co ułatwia podróżowanie. W tym przypadku firma również oferuje produkty sprawdzonych marek karawaningowych, które tworzą urządzenia i akcesoria dedykowane pasjonatom kempingów, kamperów i przyczep kempingowych.  Zakupy to nie tylko przygotowanie do kolejnej wyprawy, to także podróż w świat innowacyjnych rozwiązań i praktycznych gadżetów, które sprawią, że kemping stanie się jeszcze bardziej fascynujący. W bogactwie asortymentu Sklepu Elcamp każdy znajdzie coś dla siebie.

Archiwum: styczeń 2024