Wynajem samochodów sportowych

Wynajem aut sportowych jest nie lada gratką dla fanów motoryzacji. Nie każdy może pozwolić sobie na zakup i utrzymanie samochodu o dużej mocy silnika. Dzięki wypożyczalniom samochodów na jeden dzień można wsiąść w sportowy samochód i przeżyć niezapomnianą przygodę. Koszt wynajęcia za dobę to przedział od 400 zł do nawet 6000 zł.

Do wypożyczenia są takie marki jak: Mercedes, BMW, Alfa Romeo, Porsche oraz Audi. W niektórych wypożyczalniach można trafić na limitowane lub nawet unikalne modele.

Wynajem samochodu do ślubu

Wybór samochodu na ślub jest niezwykle ważną decyzją. Odpowiedni pojazd będzie stanowił dekoracyjne dopełnienie całej ceremonii. Wybierając samochód do ślubu, warto zastanowić się, czy jest może jakieś wymarzone auto, o którym któryś z przyszłych małżonków marzy? W tym wyjątkowym dniu możemy pozwolić sobie na wynajęcie samochodu o naprawdę ekstrawaganckim charakterze.

Najczęściej wybór pada na luksusowe samochody znanych marek – do dyspozycji są między innymi: Bentley, Rolls Royce, Mercedes, Ford Retro, Aston Martin, ale coraz bardziej na popularności zyskują auta retro, a jeżeli wesele odbywa się na zamku lub w pałacu idealnym rozwiązaniem okazują się bryczki. Aczkolwiek, najważniejsze, aby przy wyborze kierować się własnym gustem – wtedy mamy pewność, że będziemy zadowoleni z wyboru.

państwo młodzi w wynajętym kabriolecie

Koszt wynajmu auta do ślubu to przedział między 1000 a 10000 zł. Jest to uzależnione zarówno od marki, jak i modelu samochodu, ale na wysokość ceny wpływają również dodatkowe usługi, takie jak wynajęcie auta wraz z elegancko ubranym kierowcą, przystrojenie pojazdu do ślubu czy zapewnienie schłodzonego szampana. Nowożeńcy mogą także wybrać spersonalizowane tablice rejestracyjne. Większość wypożyczalni będzie wymagała zabezpieczenia samochodu w postaci kaucji, która zwracana jest po zakończeniu wynajmu. Wyjątkowe samochody na ślub znajdziesz na https://cylindersi.pl/samochod-do-slubu/.

Wynajem aut bez kaucji

Część wypożyczalni nie wymaga kaucji przy wynajmie, a niektóre firmy wychodzą naprzeciw klientom i zamiast kaucji proponują wykupienie ubezpieczenia (+30% do ceny końcowej wynajmu). Dzięki temu klient nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe podczas jazdy wypożyczonym autem. Ubezpieczenie pełne obejmuje uszkodzenie opon i felg, karoserii, szyb, a także OC, kradzież oraz szkodę całkowitą. Sprawdź wynajem aut bez kaucji Warszawa.

Jakie zalety ma krótkoterminowy wynajem samochodów?

Wynajem auta na krótki czas (nie dłuższy niż miesiąc) skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Klienci mogą wynająć samochody dostawcze (idealne do przeprowadzki), osobowe, jak i samochody sportowe.

Aby zadbać o komfortowe podróżowanie klienta, wiele wypożyczalni samochodów nie wprowadza limitu kilometrów, co pozwala na swobodne poruszanie się po całej Polsce. Jeżeli samochód spełnia nasze oczekiwania, możemy zmienić umowę na wynajem długoterminowy.

Wypożyczalnia samochodów na życzenie klienta podstawia samochód w wyznaczone miejsce.

Wynajem krótkoterminowy to bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku podróży samolotem. Prawie każda wypożyczalnia samochodów posiada filię na lotnisku lub w jego pobliżu, co pozwala na szybkie wynajęcie pojazdu po zakończonym locie. Dzięki temu podczas wyjazdu jesteśmy mobilni i niezależni. Co więcej, dzięki temu, że wypożyczalnie mają swoje punkty na terenie całego kraju, jest możliwość oddania samochodu w jednym z innych oddziałów.

Sam proces rezerwacji jest banalnie prosty – wystarczy, że na stronie internetowej danej wypożyczalni zaznaczysz, które auto i w jakim terminie Cię interesuje, czekasz kilka minut na potwierdzenie i gotowe. Rezerwacji możesz również dokonać telefonicznie. 

Wynajem auta na różne okazje – podsumowanie

Każda wypożyczalnia samochodów ma inny cennik. Zanim zdecydujemy się na konkretną wypożyczalnię samochodów, warto sprawdzić o niej opinie – np. czy oferują przejrzyste warunki umowy, czy wypożyczalnia nie wymaga dodatkowych opłat w przypadku, jeżeli kierować będzie inna osoba niż wynajmujący. Podczas szukania odpowiedniej firmy warto zweryfikować czy oferuje konkurencyjne ceny. Przy podpisywaniu umowy należy pamiętać, aby sprawdzić zawarte ubezpieczenie. Dla bezpieczeństwa zwykle wypożyczalnia nie pobiera gotówki podczas zawierania transakcji, tylko oferuje płatności kartą.

Archiwum: listopad 2022