Produkty finansowe dla firm i Klientów indywidualnych

Leasing jest popularnym sposobem finansowania dla firm, ponieważ pozwala na korzystanie z nowych samochodów bez konieczności ich kupowania czy uiszczania opłaty wstępnej. W ramach umowy leasingowej, firma płaci regularne raty za korzystanie z auta, a po zakończeniu umowy może zdecydować się na wykupienie samochodu lub jego zwrot do dealera bądź zamianę na nowy model w ramach kolejnego finansowania.

Dla Klientów indywidualnych polecanym produktem jest kredyt samochodowy. W przypadku kredytu na zakup samochodu nie musimy tracić czasu na zbieranie dużych sum pieniędzy na zakup samochodu – kredyt na zakup samochodu dostępne są nawet bez wpłaty własnej. Samochód na raty jest zatem atrakcyjną ofertę dla Klientów indywidualnych, którzy nie chcą wykładać całej gotówki na zakup auta.

Opcją finansowania zarówno dla firm jak i Klientów indywidualnych jest NAJEM. W NAJMIE płaci się stałą miesięczną opłatę za wynajem samochodu na określony czas. W wynajmie długoterminowym koszty utrzymania samochodu takie jak min: ubezpieczenie, serwisowanie, assistance są wliczone w miesięczną opłatę. Sprawdź jako korzystny może być NAJEM długoterminowy samochodu.

SEAT Ateca w finansowaniu

SEAT Ateca to kompaktowy crossover SUV produkowany przez hiszpańską markę samochodową SEAT od 2016 roku. Model ten jest dostępny w wersjach benzynowych i wysokoprężnych oraz z napędem na przednie lub wszystkie koła. SEAT Ateca jest dostępny w kilku wersjach silnikowych, w tym benzynowych i wysokoprężnych, z mocą od 110 do 190 KM, które zapewniają odpowiednie osiągi i dynamikę. Nowy SEAT Ateca oferuje szereg nowych opcji wyposażenia, takich jak 10,25-calowy cyfrowy kokpit czy bezprzewodowe ładowanie smartfonów. Ceny za Atece rozpoczynają się od 95 100 zł brutto*. Takie auto dostępne jest w leasingu JAK ABONAMENT już od 546 zł netto miesięcznie* przy 30% opłacie wstępnej i rocznemu limitowi kilometrów, który wynosi 10 tyś.

CUPRA Formentor w finansowaniu

CUPRA Formentor to nowy kompaktowy SUV, który został wprowadzony na rynek w 2020 roku i oferuje zaawansowane opcje wyposażenia, sportowy wygląd i silne osiągi. CUPRA Formentor jest dostępny w kilku wersjach silnikowych, w tym benzynowych i hybrydowych typu plug-in, z mocą od 150 do 310 KM. 310 konny silnik zapewnia Formentorowi sportowe osiągi – samochód przyspiesza do pierwszej setki w 4.9 sekund i osiąga prędkość maksymalną 250 km/h.

Ceny Formentora z bazowym silnikiem zaczynają się od 129 000 zł brutto*. Takie auto w leasingu JAK ABONEMNT dostępne jest od 785 zł netto* przy 30% wpłacie własnej i limitowi kilometrów w wysokości 10 tyś na rok.

* Dane i wyliczenia aktualne na 8.03.2023 r.

Treść promocyjna

Archiwum: marzec 2023