Podjechanie wyjątkowym autem pod kościół, urząd stanu cywilnego lub dom weselny to tradycja. Samochód na wesele to bardzo wdzięczny obiekt do fotografowania, a zdjęcia pary młodej w pięknie ozdobionym wozie mogą stanowić wspaniałą pamiątkę tego szczególnego wydarzenia.

Auta do ślubu – dla koneserów i nie tylko

W dniu ślubu nowożeńcy zasługują na nutkę luksusu i szczyptę przepychu. Przepiękna biała suknia, ekskluzywne dodatki, kwiatowe dekoracje – to wszystko sprawia, że wesele jest jednym z najważniejszych wspomnień w życiu i chętnie wracamy do niego myślami. 

Sprawdź także: zabawy na wesele

Nie inaczej jest w przypadku auta, którym podróżują państwo młodzi. Wyjątkowe, drogie marki, sportowe wozy, zabytkowe modele w stylu retro – wszystkie te propozycje znajdują swoich amatorów.

Czy idealny ślubny środek transportu istnieje?

Nie ma jednego idealnego środka transportu, który zadowoli wszystkich państwa młodych. Każdy ma swój indywidualny gust i warto się nim kierować podczas urządzania wesela. Jeśli jesteś koneserem zabytkowych samochodów i fanem motoryzacji, z pewnością masz już upatrzone auto, którym chciałbyś być wożony w tym wyjątkowym dniu. Odpowiednio dobrany pojazd wyróżni was wśród gości weselnych i pozwoli poczuć się wyjątkowo.

Samochód na wesele – a może nowoczesny model?

Nowoczesne auta z tzw. górnej półki również świetnie nadają się na ten szczególny w życiu człowieka moment. Wypolerowane i przybrane dekoracjami ślubnymi podkreślają powagę tego ważnego wydarzenia, a następnie stanowią idealne tło do sesji zdjęciowej nowożeńców. Nie masz konkretnych wymagań? A może nie wiesz, jakie auto najlepiej wpasuje się w planowaną stylistykę uroczystości? Nic nie szkodzi! Poznaj główne rodzaje samochodów na wesele i wybierz takie, które będzie do was pasować.

Dla kogo samochody w stylu retro?

Jeśli wasze ślubne stylizacje nawiązują do klimatów retro, auto, które was zawiezie na wesele, powinno pasować do tego stylu. Organizując uroczystość w hotelu takim, jak Hanza Pałac pamiętaj, że właśnie tradycyjny samochód na wesele doskonale wpasuje się w całość. Spójna estetyka sprawi, że całość będzie wyglądała niezwykle elegancko i naturalnie. Dzięki temu zdjęcia z wesela zachowają niepowtarzalny romantyczny klimat.

Sportowe wozy – nowoczesny luksus i zawrotna prędkość

Drogie samochody sportowe kojarzą się z przepychem i dobrobytem. Marki takie, jak Mustang, Maserati, Jaguar, Ferrari czy Bentley, będą wspaniałym akcentem i z wielką pompą wwiozą cię na nową drogę życia. Można sobie tu pozwolić na odejście od klasycznej kolorystyki bieli i czerni i zdecydować się na bardziej ekstrawagancki wybór. Złoty lub czerwony samochód sportowy z pewnością zrobi wrażenie na gościach i będzie niesamowitym dodatkiem podczas sesji zdjęciowej.

Zabytkowe samochody najlepsze na stylizowane wesele

Uwielbiasz stare samochody? Na wesele wybierz zabytkowy model, który przywoła na myśl kadry z dobrego kina. Do wyboru są takie marki, jak Mercedes, Cadillac, Daimler, Lincoln. Luksusowa limuzyna lub sympatyczny garbus – samochody z minionych lat wprowadzą nutkę nostalgii do uroczystości, a także pomogą zadać szyku.

Pamiętaj, że stroje państwa młodych, wystrój sali, ogólny klimat ślubu oraz wesela, a także sesji plenerowej powinny zamykać się w zbliżonej stylistyce. Tylko wtedy odpowiednio dobrane auto do ślubu będzie stanowić wisienkę na torcie i nie wprowadzi niepotrzebnego dysonansu.

Idealny samochód na wesele – jego wybór zależy tylko od was!

Lśniące i przykuwające spojrzenia, pięknie przybrane weselnymi dekoracjami wyjątkowe samochody do ślubu sprawią, że przechodnie będą się za wami oglądać. Wesele to idealny moment, żeby bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na nutkę ekstrawagancji!

Archiwum: czerwiec 2021