Czy lakiery samochodowe służą tylko do malowania karoserii?

Dostępne są lakiery samochodowe, którymi pomalujesz tylko karoserię, ale też takie, którymi możesz malować inne elementy, w tym elementy kokpitu czy części, a nawet silnik! Ważne jest, aby do konkretnych przedmiotów, wybrać odpowiedni lakier. Na rynku znajdziesz bowiem:

  • lakiery do malowania felg samochodowych,
  • lakiery do malowania silnika,
  • lakiery do tapicerki skórzanej,
  • lakiery do zacisków hamulcowych,
  • lakiery żaroodporne,
  • lakiery antykorozyjne,
  • lakiery dobierane po fabrycznym kodzie producenta pojazdu MoTip 150/200 ml,
  • lakiery RAL 400ml,
  • klasyczne farby w sprayu Emalie Motip,

Jednak nie musisz szukać daleko. Wszystkie te lakiery oferuje hurtownia lakierów samochodowych w sprayu w Altigroup. To hurtownia motoryzacyjna, która już od 1995 roku zaopatruje małopolski rynek w najwyższej jakości specjalistyczne lakiery. Dzięki ich doświadczeniu możesz liczyć na fachową pomoc. Altigroup pomoże Ci wybrać odpowiedni kolor lakieru po numerze VIN. Profesjonalne podejście wykazują zarówno do klienta indywidualnego jak i warsztatu prowadzącego naprawy samochodów. Sprawdzą dokładnie jakie produkty będą pasować do konkretnego samochodu. Dzięki temu unikniesz problemów z doborem tych właściwych. Ponadto, pomogą Ci w zamówieniu. Zrealizują je ekspresowo i to Ty zdecydujesz czy odbierzesz je sam siedziby firmy czy zostanie Ci dostarczone pod wskazany adres. 

Jakie lakiery samochodowe oferuje Altigroup?

W ofercie Altigroup znajdziesz wszystkie lakiery samochodowe, w tym bardzo duży wybór lakierów w sprayu. Między innymi:

Lakier podkładowy

Pomoże Ci w przygotowaniu powierzchni pod właściwą warstwę lakieru. Zapobiega on pękaniu i uwydatnia kolor.

Lakiery akrylowe

Szybkoschnące lakiery, które idealnie kryją powierzchnię i nadają się zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz.

Lakier bezbarwny

Zarówno matowy jak i z efektem połysku. Lakiery bezbarwne zapewniają wysoką ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

Lakiery żaroodporne

Wysokotemperaturowe lakiery żaroodporne stosuje się do malowania rur wydechowych i innych elementów, które charakteryzują się wysoką temperaturą, zwłaszcza podczas pracy.

Lakiery do felg

Na felgach powstaje bardzo dużo drobnych odprysków, związanych z jazdą po różnych nawierzchniach. Lakiery do felg w sprayu szybko pokrywają te odpryski i zabezpieczają przed kolejnymi uszkodzeniami.

To nie wszystko!

Altigroup to bogato wyposażona hurtownia, w której kupisz praktycznie każdy rodzaj lakieru. Dlatego znajdziesz tu także lakiery do silnika, zacisków hamulcowych, skóry i winylu, plastiku i praktycznie każdego materiału, jaki znajduje się w samochodzie. Poza ofertą lakierów samochodowych, znajduje się tu wiele dodatków niezbędnych do malowania. Dzięki nim profesjonalne lakierowanie staje się przyjemne. Odwiedź Altigroup i zdaj się na ich doświadczenie w dostarczaniu najlepszych produktów.

Archiwum: październik 2021