Porady

Tutaj znajdziesz wszystkie lakiery samochodowe

Nieważne czy kolizja czy nieuważny sąsiad na parkingu. Tak samo codzienne użytkowanie, chociaż w mniej widoczny sposób, uszkadza powłokę lakierniczą każdego samochodu. Dlatego niezależnie czy to tylko drobne odpryski, skazy czy duże rysy, użycie lakieru to słuszny sposób na pozbycie się ich. Warto znaleźć odpowiedni lakier samochodowy, który pokryje uszkodzenie, dopasuje się kolorystycznie i zabezpieczy blachę przed korozją. A jeszcze lepiej, zdecydować się na cały zestaw do poprawek lakierniczych. Obejmuje on podkład lakierniczy, lakier we właściwym kolorze i zabezpieczający lakier bezbarwny.

Czy lakiery samochodowe służą tylko do malowania karoserii?

Dostępne są lakiery samochodowe, którymi pomalujesz tylko karoserię, ale też takie, którymi możesz malować inne elementy, w tym elementy kokpitu czy części, a nawet silnik! Ważne jest, aby do konkretnych przedmiotów, wybrać odpowiedni lakier. Na rynku znajdziesz bowiem:

  • lakiery do malowania felg samochodowych,
  • lakiery do malowania silnika,
  • lakiery do tapicerki skórzanej,
  • lakiery do zacisków hamulcowych,
  • lakiery żaroodporne,
  • lakiery antykorozyjne,
  • lakiery dobierane po fabrycznym kodzie producenta pojazdu MoTip 150/200 ml,
  • lakiery RAL 400ml,
  • klasyczne farby w sprayu Emalie Motip,

Jednak nie musisz szukać daleko. Wszystkie te lakiery oferuje hurtownia lakierów samochodowych w sprayu w Altigroup. To hurtownia motoryzacyjna, która już od 1995 roku zaopatruje małopolski rynek w najwyższej jakości specjalistyczne lakiery. Dzięki ich doświadczeniu możesz liczyć na fachową pomoc. Altigroup pomoże Ci wybrać odpowiedni kolor lakieru po numerze VIN. Profesjonalne podejście wykazują zarówno do klienta indywidualnego jak i warsztatu prowadzącego naprawy samochodów. Sprawdzą dokładnie jakie produkty będą pasować do konkretnego samochodu. Dzięki temu unikniesz problemów z doborem tych właściwych. Ponadto, pomogą Ci w zamówieniu. Zrealizują je ekspresowo i to Ty zdecydujesz czy odbierzesz je sam siedziby firmy czy zostanie Ci dostarczone pod wskazany adres. 

Jakie lakiery samochodowe oferuje Altigroup?

W ofercie Altigroup znajdziesz wszystkie lakiery samochodowe, w tym bardzo duży wybór lakierów w sprayu. Między innymi:

Lakier podkładowy

Pomoże Ci w przygotowaniu powierzchni pod właściwą warstwę lakieru. Zapobiega on pękaniu i uwydatnia kolor.

Lakiery akrylowe

Szybkoschnące lakiery, które idealnie kryją powierzchnię i nadają się zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz.

Lakier bezbarwny

Zarówno matowy jak i z efektem połysku. Lakiery bezbarwne zapewniają wysoką ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

Lakiery żaroodporne

Wysokotemperaturowe lakiery żaroodporne stosuje się do malowania rur wydechowych i innych elementów, które charakteryzują się wysoką temperaturą, zwłaszcza podczas pracy.

Lakiery do felg

Na felgach powstaje bardzo dużo drobnych odprysków, związanych z jazdą po różnych nawierzchniach. Lakiery do felg w sprayu szybko pokrywają te odpryski i zabezpieczają przed kolejnymi uszkodzeniami.

To nie wszystko!

Altigroup to bogato wyposażona hurtownia, w której kupisz praktycznie każdy rodzaj lakieru. Dlatego znajdziesz tu także lakiery do silnika, zacisków hamulcowych, skóry i winylu, plastiku i praktycznie każdego materiału, jaki znajduje się w samochodzie. Poza ofertą lakierów samochodowych, znajduje się tu wiele dodatków niezbędnych do malowania. Dzięki nim profesjonalne lakierowanie staje się przyjemne. Odwiedź Altigroup i zdaj się na ich doświadczenie w dostarczaniu najlepszych produktów.

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Popularne wpisy: