Straciła równowagę i upadła na tory

Podczas oczekiwania na pociąg na peronie, kobieta próbowała sprawdzić, czy ten już nadjeżdża. Niestety, przez utratę równowagi upadła na tory. Sytuacja rozwijała się w ekspresowym tempie. Dwaj mężczyźni obecni na peronie zareagowali natychmiast, instruując kobietę, aby przyległa jak najbliżej do torowiska, nie było już bowiem czasu na reakcję. Dróżnik na stacji został natychmiast powiadomiony o sytuacji i poinformował maszynistę.

Szczęśliwe zakończenie dramatu

Pomimo groźnej sytuacji, kobieta wyszła z niej niemal bez szwanku. Po zdarzeniu, strażacy przybyli na miejsce i pomogli jej wydostać się spod pociągu. Po zbadaniu okazało się, że jedynym urazem kobiety było złamanie nadgarstka, które najprawdopodobniej nastąpiło podczas upadku na tory. Według informacji podanych przez portal tvn24, kobieta ma 81 lat i jest mieszkanką Jaworzna.

Mnóstwo szczęścia

Jeden ze strażaków mówił o ogromnym szczęściu kobiety. Lemiesz z przodu pociągu nie zdołał jej dotknąć. Skład z kolei zatrzymał się tak, że oś również nie miała kontaktu z poszkodowaną. Pozostaje pogratulować obecnym na peronie pasażerom, którzy odpowiednio zareagowali w tak trudnej sytuacji!

Źródło: rmf24.pl

Archiwum: lipiec 2023