Do niezwykle nietypowego zdarzenia z udziałem ciężarówki doszło na Sycylii. Samochód w pewnym momencie znalazł się na… dachu budynku. Widok ten udało się zarejestrować na filmie. Inaczej być może nikt nie byłby w stanie uwierzyć w to, co miało miejsce we Włoszech.

Czasami docierają do nas wieści na temat dziwnych wypadków czy zdarzeń z udziałem samochodów. Rzadko jednak bywają to sytuacja aż tak niewiarygodne i spektakularne.

Mieszkańcy usłyszeli huk

Całe zdarzenie miało miejsce w Caccamo na Sycylii w ubiegły piątek po godzinie ósmej. Okoliczni mieszkańcy poinformowali, że usłyszeli głośny huk.

Okazało się, że najpewniej niewłaściwie zaparkowane auto stoczyło się na dach sąsiedniego budynku.

Konieczna była interwencja straży pożarnej

Mieszkańcy byli zszokowani całą sytuacją. Służby kazały im opuścić domy. Konieczna była interwencja straży pożarnej. Funkcjonariusze musieli przy użyciu dźwigu podnieść auto ciężarowe i przenieść je na jezdnię.

Jedna osoba została poważnie ranna

Gdy już się udało tego dokonać, mieszkańcy mogli powrócić do swoich domów. Niestety jednak nie obyło się bez ofiar całego zdarzenia.

Ucierpiał w nim jeden z przechodniów. Jego stan musiał być poważny. Podjęto bowiem decyzję o przetransportowaniu go śmigłowcem do szpitala w Katanii. Co więcej, uszkodzone zostały niektóre z pobliskich samochodów.

Obecnie nie znamy jeszcze szczegółów na temat całego zdarzenia i trwa wyjaśnianie przyczyn przez funkcjonariuszy policji.

za: Polsat News, Twitter

Archiwum: kwiecień 2021