Łącznie w zdarzeniu brało udział 10 osób. Do wypadku doszło w miejscowości Byszwałd w województwie warmińsko-mazurskim.

DK nr 15: w wypadku wzięło udział dziesięć osób

Wydarzenie miało miejsce w miejscowości Byszwałd w godzinach porannych. Według informacji przekazanych PAP przez kpt. Marcina Rezmera ze straży pożarnej, w wypadku uczestniczyło w sumie dziesięć osób. Sześć z nich zgłosiło problemy ze zdrowiem. Dwie osoby trafiły do szpitala. Konieczne było wezwanie pięciu zastępów straży pożarnej oraz czterech karetek pogotowia. Na drodze panowały spore utrudnienia. Aktualnie ruch na tym odcinku odbywa się bez zakłóceń.

DK nr 15: kolejny wypadek w tym miejscu

Warto przypomnieć, że to kolejny wypadek, do którego doszło na drodze krajowej nr 15. Kilka dni temu w miejscowości Ryńskie w wyniku zderzenia z naczepą tira życie straciła 51-latka prowadząca samochód osobowy. Jej 13-letnie dziecko trafiło do szpitala.

To nie jedyny wypadek, do którego doszło dzisiaj w tym rejonie. Przed godziną 7.00 na DK nr 16 w miejscowości Zdrojek zderzyły się dwa samochody osobowe. 36-latka prowadząca skodę straciła na łuku kontrolę nad pojazdem i zderzyła się czołowo z volkswagenem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Archiwum: sierpień 2021