Nie lada gratka czeka miłośników Mercedesa oraz aut elektrycznych. Wszystko to z powodu eventu o nazwie „Razem na fali” organizowanego w okresie wakacyjnym na kempingu w Chałupach na Mierzei Helskiej. Dzięki tej inicjatywie wszyscy chętni będą mogli obejrzeć i przetestować samochód Mercedes EQV 300.

W Chałupach, małej miejscowości zlokalizowanej na Półwyspie Helskim, wszyscy chętni mogą zapoznać się z modelem Mercedes EQV 300, który zadebiutował w polskich salonach w poprzednim roku. Dzieło niemieckiej marki to w pełni elektryczna maszyna napędzana jednostką napędową o mocy 204 KM. Akumulator o pojemności 90 kWh zapewnia pokonanie 356 km (po pełnym naładowaniu baterii). Na korzyść samochodu przemawia szybki proces ładowania. Przy pomocy szybkiej ładowarki o mocy 110 kWh, możemy naładować auto z 10% do 80% w ciągu zaledwie 45 minut.

Prezentacja Mercedesa EQV – wypoczynek nad polskim morzem

Wszystko to w ramach projektu „Razem na fali”, w której możemy znaleźć cztery strefy: Expo, Jazdy testowe, Scena oraz Chillout. W Expo możemy uzyskać wszelkie informacje na temat wystawionych aut Mercedesa. Do dyspozycji gości pozostaje recepcja oraz obsługa eventu. Strefa Jazd z kolei, jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem gdzie możemy wypróbować możliwości elektrycznego pojazdu.

Strefa Sceny jest przeznaczona do wspólnych aktywności o tematyce wakacyjnej i elektromobilnej. Tu dobrze się odnajdą zarówno dzieci jak i dorośli. W tym punkcie czeka nas szereg atrakcji jak m.in.: ładowanie siłą mięśni telefonu w ramach EQ Cycling Charging, malowanie murali czy oglądanie filmów w letnim kinie. No i na koniec Chillout, gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się. Na plaży od strony zatoki, na gości czekają wygodne leżaki, pufy i siedziska.

Impreza odbędzie się jeszcze w trzech terminach: 27-29 lipca, 3-5 sierpnia i 17-21 sierpnia.

Archiwum: lipiec 2021