W dniach 11-13 marca 2022 roku w Warszawie zaplanowano największe targi motocyklowe w Europie Środkowo-Wschodniej Warsaw Motorcycle Show. Całe przedsięwzięcie odbędzie się w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, które przypadną do gustu nie tylko miłośnikom motocykli, ale zainteresują również laików, stroniących od jazdy na dwóch kółkach.

Co przygotowali organizatorzy

Osoby, które przybędą do Ptak Warsaw Expo nie będą znudzone, gdyż przygotowano mnóstwo atrakcji. Główną, rzecz jasna, będą stanowić motocyklowe premiery, a swój udział potwierdziły już takie marki, jak: Yamaha, Aprilia, Ducati, Suzuki czy Kawasaki. Przepiękne i najnowocześniejsze maszyny będą cieszyć oczy, jednak to nie wszystko co nas czeka. Dla sentymentalnych polecamy strefę retro, gdzie będą mogli zobaczyć legendarne motocykle z przeszłości. Spragnieni wrażeń i dużej dawki adrenaliny znajdą coś dla siebie w popisach motocrossowych oraz sławnej „Kuli śmierci”, gdzie margines błędu jest naprawdę niewielki. Ciekawskich zaspokoi strefa edukacji oraz warsztatów, zaś na pamiątkę będzie można zrobić tatuaż w dedykowanym obszarze.

Dojazd, cena za wstęp i inne udogodnienia

Ptak Warsaw Expo znajduje się na Al. Katowickiej w gminie Nadarzyn. Dojazd jest bardzo prosty dzięki świetnej lokalizacji. PWE jest oddalone zaledwie kwadrans od ścisłego centrum Warszawy oraz 10 minut od lotniska imienia Fryderyka Chopina. Do dyspozycji pozostają bezpłatne autobusy, które zawiozą nas bezpośrednio na targi, natomiast osoby przyjeżdżające własnymi samochodami mogą skorzystać z również bezpłatnego parkingu. Na miejscu będą dostępne też szatnie, a brzuchy nie będą puste dzięki licznym punktom gastronomicznym.

Mimo, że cała impreza odbędzie się dopiero w marcu, to wejściówki możemy zarezerwować już teraz. Ceny biletów, które są dostępne również przez Internet kosztują od 60 do 120 złotych. Kwota jest uzależniona od wybranego pakietu i benefitów z nim związanych. Dzieci do 7. roku życia oraz osoby niepełnosprawne z jednym opiekunem mają darmowy wstęp. W tym drugim przypadku należy zabrać ze sobą odpowiedni dokument potwierdzający niepełnosprawność.

Motocyklowe szaleństwo potrwa trzy dni – start 11 marca.

Archiwum: maj 2021