Dzisiaj rano na alei Armii Ludowej na wysokości Marszałkowskiej doszło do wypadku, w którym udział wzięły dwa samochody osobowe oraz jeden dostawczy. Policja poinformowała, że nie stwierdzono osób rannych, a wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Incydent miał miejsce we wtorek 1 czerwca około godz. 9.00 blisko tunelu znajdującego się na alei Armii Ludowej w kierunku zachodnim. Dwa auta marki fiat najechały na siebie. W zdarzeniu udział wziął także dostawczy renault, który znajdował się z tyłu. Kierowcy zostali przebadani w karetce. Nikt nie został poszkodowany. Na miejsce wypadku przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie:

„Policjanci informację o zdarzeniu otrzymali tuż po godzinie 9. Przed Marszałkowską zderzyły się fiat i renault. Nie ma osób poszkodowanych, kierowcy byli trzeźwi” – podała Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Przez chwilę zablokowane były oba pasy w kierunku zachodnim. Obecnie korek na trasie i moście Łazienkowskim powoli się rozładowuje.

Archiwum: czerwiec 2021