Organizator Targów Motocyklowych we Wrocławiu poinformował dzisiaj, że zaplanowane na najbliższy weekend przedsięwzięcie nie dojdzie do skutku. Powodem są panujące obostrzenia, które mimo łagodniejszych restrykcji nie zezwalają na organizację takiego typu imprez. Nowy termin targów to 12-13 marca 2022 roku.

Mimo luzowania obostrzeń najbliższe Targi Motocyklowe nie dojdą do sutku. Pierwotnie impreza miała się odbyć w dniach 22-23 maja. Niestety obowiązujące dyrektywy zabraniają przeprowadzenie targów. Z tego też powodu ogłoszono nową datę eventu, która przypada na marzec 2022 roku. Komunikat pojawił się dzisiaj na profilu Wrocław Motorcycle Show na Facebooku. Organizator zaznaczył, że zakupione wejściówki będą aktualne, możliwy jest też zwrot biletów poprzez kontakt z operatorem na biletin.pl.

Wrocławskie targi cieszą się wielkim zainteresowaniem nie tylko ze strony mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. W poprzednich edycjach liczba zgromadzonych miłośników motocykli przekraczała 10 tys. osób. Swoje dzieła prezentowały tak prestiżowe marki, jak: BMW, Honda, KTM, Indian, Harley-Davidson, Yamaha, Moto Guzzi czy Aprilia.

Archiwum: maj 2021