Wynajem długoterminowy z mamGO

Czym jednak dokładnie jest mamGO? Portal ten dostępny pod adresem mamgo.pl powstał z myślą o usprawnieniu procesu finansowania pojazdów. Możesz z niego skorzystać prywatnie lub jako właściciel firmy. Na platformie znajdziesz setki ogłoszeń zamieszczonych przez importerów i dealerów pojazdów, a także przez członków Grupy BNP Paribas.  Masz także wybór pomiędzy trzema formami finansowania – kredytem, leasingiem oraz cieszącym się coraz większą popularnością wynajmem długoterminowym samochodu. To właśnie na nim skupimy się w tym artykule. 

Usługa wynajmu długoterminowego aut świadczona jest we współpracy z należącym do Grupy BNP Paribas Arval. Umowa wynajmu długoterminowego daje Ci dostęp do nowego samochodu, wybranego przez Ciebie spośród zamieszczonych na mamGO ogłoszeń. Możesz z niego korzystać przez wybrany okres dopuszczalny przez firmę – np. 36 lub 60 miesięcy. Tak jak w innych formach finansowania, spłacasz je w ramach comiesięcznych rat o ustalonej wysokości. Jednak tym, co wyróżnia to rozwiązanie, jest uwzględnienie w zakresie umowy usług serwisowych i administracyjnych.

Dlaczego właśnie ten rodzaj finansowania?

Wynajem długoterminowy samochodów z mamGO to elastyczność i komfort w jednym. Przede wszystkim nie musisz martwić się kwestiami związanymi z eksploatacją pojazdu, takimi jak np. regularna wymiana opon, przeglądy techniczne pojazdu czy opłaty serwisowe. Każdy samochód finansowany w ten sposób dzięki mamGO jest także objęty pełnym pakietem ubezpieczenia. W razie stłuczki lub awarii przysługuje Ci także auto zastępcze. Usługodawca zadbał więc o wszystkie aspekty, które mogłyby martwić Cię w związku z użytkowaniem samochodu.

Co więcej, właśnie długoterminowy najem aut pozwala na elastyczne podejście do regularnego dostosowywania ich do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. Wszystko dlatego, że po zakończeniu umowy możesz niemal natychmiast rozpocząć finansowanie kolejnego nowego modelu. Nie musisz więc martwić się dodatkową wieloletnią koniecznością spłaty tego samego auta, które w tym czasie traci na wartości.

Jakie samochody możesz wynająć?

Ogłoszenia zamieszczane na mamGO dotyczą samochodów z różnych segmentów. Znajdziesz wśród nich pojazdy osobowe – hatchbacki, SUV-y, kombi czy sedany wielu znanych marek. Wśród nich dostępne są nie tylko modele z napędem tradycyjnym, ale także auta elektryczne. Platforma wspiera zieloną transformację i umożliwia skorzystanie również z dofinansowania funduszami z programu „Mój Elektryk”.

Możesz upewnić się, że konkretny model odpowiada Twoim potrzebom dzięki specyfikacji na stronie każdego z nich. Dzięki temu sprawdzisz nie tylko charakterystykę, ale też wyposażenie. Tym samym będziesz w stanie szybko określić, czy spełnia on wszystkie wymagania względem pojazdu do codziennego użytku.

Szybko i bezproblemowo – czyli formalności z mamGO

Tym, co przyświecało twórcom mamGO w tworzeniu platformy, jest możliwość ułatwienia i przyspieszenia procesu finansowania. Jak więc on dokładnie przebiega? To proste! Wiele się dowiesz bez wychodzenia z domu, dzięki transparentnym informacjom oraz przystępnej formie procesowania online. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki pojazdów i znajdziesz odpowiadające Ci ogłoszenie od partnera w pobliżu. Następnie skonfigurujesz ofertę, wybierając m.in. interesujący Cię okres trwania umowy. 

W przypadku wynajmu długoterminowego wysyłasz odpowiednie informacje kontaktowe, a przedstawiciel firmy kontaktuje się z Tobą. Pomaga Ci też w prawidłowym uzupełnieniu dokumentacji. Kiedy wszystko będzie już gotowe, możesz wyruszyć do partnera, u którego znajduje się pojazd. Tam podpiszesz umowę oraz wykupisz ubezpieczenie. Jeśli podczas użytkowania zdarzy Ci się wypadek lub stłuczka, będziesz w stanie wygodnie załatwić wszystko dzięki przygotowanej aplikacji i przewodnikowi. Natomiast szkody zostaną pokryte z ubezpieczenia komunikacyjnego, a Ty na okres naprawy otrzymasz samochód zastępczy.

Wynajem samochodu z mamGO to więcej niż tylko codzienne korzystanie z pojazdu. To elastyczność, wygoda i brak zmartwień związanych z utrzymaniem auta. To wszystko sprawia, że właśnie ten rodzaj finansowania staje się coraz bardziej atrakcyjny dla szerokiego grona użytkowników. Może to wybór także dla Ciebie?

Artykuł sponsorowany

Archiwum: grudzień 2023