Obecnie trasa na tym odcinku drogi ekspresowej jest zablokowana. GDDKiA podaje, że utrudnienia potrwają do godz. 11.00.

Wypadek na S8: konieczne było wezwanie śmigłowca LPR

Feralny incydent miał miejsce na trasie Radzymin – Warszawa, w pobliżu Kobyłki. Zdarzenie relacjonuje asp. szt. Tomasz Sitek, oficer prasowy policji w Wołominie:

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem ciężarowym Scania z naczepą, mężczyzna w wieku 27 lat, najechał na tył autobusu, którym podróżowało około 30 osób. W wyniku tego zdarzenia dziewięć osób zostało poszkodowanych.

Autobus rejsowy podróżował na odcinku Kunin – Warszawa. Spośród rannych, dwie osoby odniosły ciężkie obrażenia. Są to kierowca oraz pasażerka autokaru, które zostały przewiezione do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pozostałych poszkodowanych zabrały karetki pogotowia.

Wypadek na S8: policja wyznacza objazdy

Na miejscu zdarzenia cały czas panują spore utrudnienia. Według informacji przekazanych przez GDDKiA, mogą potrwać do godz. 11.00. Osoby podróżujące trasą S8 w kierunku Warszawy są kierowani na objazd:

Z trasy S8 trzeba zjechać na węzeł Radzymin-Wołomin, w kierunku tras drogi wojewódzkiej 635 w kierunku Radzymina. Następnie należy wjechać na drogę 629 w kierunku Słupno-Marki, w kierunku ulicy Piłsudskiego, czyli starej tzw. trasy ósemki przez Marki do Warszawy

– wyjaśnia asp. szt. Tomasz Sitek.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Archiwum: październik 2021