Najwięcej zamówień dokonali klienci z Warszawy (50 szt.), Górnego Śląska (26 szt.) i Trójmiasta (25 szt.). Ford jednak przygotował dodatkową pulę dzięki czemu nadal można nabyć elektrycznego SUV-a.

Ford Mustang Mach-E – najważniejsza premiera od lat

Jeszcze przez rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży, zanim samochody trafiły do Polski, wszystkie egzemplarze przeznaczone na nasz rynek znalazły swoich nabywców. O niewątpliwym sukcesie mówi Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska:

„Mustang Mach-E jest dla Forda najważniejszą premierą ostatnich lat. Nie mam wątpliwości, że znalezienie nabywców na całą dostępną pulę 220 samochodów przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży to ogromny sukces. Cieszymy się, że zamówione egzemplarze trafiają już do klientów” – powiedział Pawlak, który uraczył wszystkich zainteresowanych niespodzianką:

„Mam też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych tym samochodem! Otrzymaliśmy dodatkową pulę aut do sprzedaży w Polsce i miło nam poinformować, że Mustang Mach-E nadal jest i będzie dostępny w ciągłej sprzedaży” – zakończył przedstawiciel Forda.

Ford Mustang Mach-E – nie wszyscy dilerzy mogą go sprzedawać

75% zamówień na Forda Mustanga Mach-E dotyczy wersji z napędem na obie osie i baterią o zwiększonej pojemności 98 kWh. Zdecydowana większość nabywców zdecydowała na lakier Lucid Red.

Sprzedażą elektrycznego SUV-a zajmują się wyłącznie dilerzy spełniający odpowiednie kryteria. Należą do nich m.in.: specjalna strefa ekspozycyjna w salonie, zewnętrzna ładowarka dla aut EV, a w przypadku serwisu dedykowane wyposażenie i narzędzia do naprawy samochodów zelektryfikowanych oraz wykwalifikowana kadra w zakresie obsługi aut elektrycznych.

Fot. Ford Polska
Fot. Ford Polska
Fot. Ford Polska
Fot. Ford Polska
Fot. Ford Polska
Fot. Ford Polska
Archiwum: sierpień 2021