Od momentu premiery cztery lata temu z fabryki wyjechało ponad pół miliona egzemplarzy Skody Karoq. Samochód jest obecnie dostępny w ponad 60 krajach na całym świecie.

Skoda Karoq. Model, który jest laureatem wielu nagród

Skoda Karoq to niewątpliwie jeden z kluczowych modeli w gamie czeskiego producenta. Ogólnie pojazdy z segmentu SUV-ów przyczyniają się do świetnych wyników sprzedażowych Skody, ponieważ w ubiegłym roku stanowiły prawie 40% światowej sprzedaży marki:

Model Karoq od początku zachwycał naszych klientów bogactwem przestrzeni i typową dla marki SKODA funkcjonalnością. W minionym roku był to nasz najpopularniejszy SUV, a trend ten utrzymał się aż do pierwszej połowy 2021 r. – co obrazuje jego znaczenie w portfolio naszych modeli. Jestem przekonany, że nowa, odświeżona edycja modelu Karoq pozwoli dalej budować historię jego sukcesu i zainteresuje naszą marką nowych klientów

– nie kryje ekscytacji Martin Jahn, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu Skoda Auto.

Skoda Karoq zyskała uznanie na całym świecie o czym świadczą liczne wyróżnienia jak m.in. „Złota Kierownica 2017” czy nagroda „Autonis” za najlepszy design przyznana przez niemiecki magazyn „Auto Motor und Sport”.

Skoda Karoq. Auto o wielu twarzach

Skoda Karoq nie tylko zapewnia doskonałe poruszanie się po najtrudniejszych nawierzchniach dzięki wysokiemu prześwitowi, trybowi terenowemu oraz opcjonalnemu napędowi na obie osie. Kompaktowe wymiary modelu sprawdzą się również w warunkach miejskich, a przestronność panująca we wnętrzu samochodu w połączeniu z pojemnym bagażnikiem i wysokim poziomem bezpieczeństwa sprawia, że auto jest idealne nie tylko dla aktywnych osób, ale także dla rodzin.

Premiera najnowszej odsłony Skody Karoq odbędzie się w formie online na kanałach marki 30 listopada br.

Źródło: Skoda PR Portal

Archiwum: listopad 2021