Dzisiaj tj. 4 sierpnia ok. godz. 9.00 na estakadzie Klecińskiej we Wrocławiu doszło do wypadku samochodowego. Kierowca kierujący dostawczym volkswagenem stracił panowanie nad kierownicą i przewrócił się na bok. Ranna jest jedna osoba. W okolicy panują spore utrudnienia.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych na ulicy Klecińskiej. Na pasie jezdni biegnącym w stronę ulicy Legnickiej dachował samochód marki Volkswagen. W środku znajdowały się trzy osoby. Jedna z nich została ranna. Według ustaleń policji kierowca nie miał prawa jazdy. Na miejscu zdarzenia znajdują się dwa zastępy straży pożarnej.

Ogromne korki sięgające do ulicy Gajowickiej. MPK Wrocław wyznacza objazdy

W związku z wypadkiem w okolicach estakady panują spore utrudnienia na drodze. Zatamowana jest ulica Grabiszyńska od FAT-u do Stalowej, korek na alei Hallera sięga aż do skrzyżowania do ulicy Gajowickiej. Z powodu braku przejazdu MPK Wrocław wyznaczyło zmiany w kursowaniu autobusów przejeżdżających przez Klecińską. Linie 124 i 134 jadące na Nowy Dwór oraz 126 i 136 jadące na Kozanów, 143 jadącą na Kminkową i 607 kursującą na ulicę Kwiską skierowano przez ulice Ostrowskiego, Krzemieniecką oraz Mińską.

Archiwum: sierpień 2021