Poznańskie targi do doskonała okazja aby zobaczyć kultowego Rolls-Royce’a Phantom z 1927 r.

Retro Motor Show: Rolls-Royce, Jaguary, Mercedesy i…Maluchy

Retro Motor Show to nie tylko wspomniany Rolls-Royce Phantom. Na stoiskach zobaczymy chociażby bardzo rzadki i mocno poszukiwany projekt Mustanga. Nie zabraknie fenomenalnych modeli Jaguara sprzed kilkudziesięciu lat, jak również historycznych egzemplarzy Cadillaca, Porsche, Mercedesa, BMW czy Audi. Organizatorzy przygotowali również stoiska rodem z PRL-u. Zwiedzający zobaczą Trabanty, Polonezy czy kultowe Maluchy, które w tamtych czasach dominowały na polskich ulicach. Na Retro Motor Show będą królowały samochody, ale będzie coś dla miłośników dwóch kółek oraz innych pojazdów. Na pozostałych pasjonatów będą czekały zjawiskowe modele motocykli Harley-Davidson, a także zabytkowe wozy strażackie czy wojskowe. Swoją „obecnością” zaszczyci też Ursus C-45.

Retro Motor Show: jakie przygotowano atrakcje

Międzynarodowe Targi Poznańskie to nie tylko możliwość obejrzenia setek kultowych pojazdów. Organizatorzy przygotowali wiele innych rozrywek. Przykładowo Mustang Klub Polska zaprasza na interaktywne atrakcje. Gości zainteresuje niewątpliwie również Akademia Renowacji, gdzie firmy zajmujące się odrestaurowywaniem maszyn podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Znajdziemy też Retro Tuning. W tej strefie zwiedzający zobaczą samochody właścicieli, którzy postanowili zmodyfikować wybrane parametry swoich klasyków. Największą atrakcją jest jednak możliwość wyjechania z targów kultowym samochodem, ponieważ Giełda Pojazdów Zabytkowych wystawi auta przeznaczone na sprzedaż. Wszystko to w akompaniamencie wyjątkowej muzyki i strojów, które przeniosą nas w przeszłość.

Retro Motor Show: godziny otwarcia i ceny

Targi odbędę się w dniach 5-7 listopada 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach 11-19 (piątek), 10-18 (sobota), 10-17 (niedziela). Wystawa wypełni po brzegi pawilony 5 i 6.

Wejście na targi możliwe będzie Holem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego oraz Wejściem Północnym od ul Bukowskiej. Wjazd na parking przez bramę 7 od ul. Bukowskiej.

Bilet jednodniowego wstępu kosztuje 27 zł

Źródło: epoznan.pl

Archiwum: listopad 2021