Już jutro o godzinie 12.00 w Centrum Praskim Koneser (dz. Warszawa-Praga) rozpocznie się trzecia edycja imprezy pt. „Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”. Pomysłodawcą projektu jest jeden z najlepszych serwisów motocyklowych w tej części Europy – Jack’s Motorcycles Group.

Jack’s Motorcycles Group we współpracy z Centrum Praskim Koneser w najbliższą sobotę 29 maja zaprasza wszystkich miłośników dwóch i czterech kółek rodem zza oceanu na „Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”. Zlot będzie trwał w godzinach 12-20 na warszawskiej Pradze.

Impreza zadebiutowała w 2019 roku i zgromadziła 10 tys. wielbicieli. Rok temu z powodu pandemii widowisko zostało przeprowadzone w ograniczony sposób, natomiast bieżąca edycja ma być zorganizowana niemal w pełnej krasie. Nie zabraknie wrażeń, a dźwięk wyjątkowych maszyn wywoła u niejednego fana szybsze bicie serca.

Atrakcje, parady i goście specjalni

Całe show będzie obfitować w wiele interesujących wydarzeń, do których można zaliczyć m.in.: paradę amerykańskiej motoryzacji ulicami Warszawy, wystawę motocykli marki Harley-Davidson, Indian, customów oraz legendarnych amerykańskich samochodów, sklepy z akcesoriami motocyklowymi czy strefę testową motocykli i skuterów elektrycznych. Nie zabraknie takich marek jak chociażby: Harley-Davidson, Indian, Dodge czy Tesla jak również znanych osobistości w osobach: Marcina Prokopa, Marka Siudyma, Witolda Paszta czy Oli Kutz, którzy będą prowadzić panele dyskusyjne.

To zaledwie część tego co do zaoferowania mają organizatorzy. Start imprezy w sobotę o godzinie 12.00.

Archiwum: maj 2021